< > wszystkie blogi

Włosy jak u gwiazdy? Czy istnieją tabletki na porost włosów, które faktycznie działają?

23 września 2019
Gwiazdy z pierwszych stron gazet bardzo często wzbudzają naszą zazdrość nie tylko ze względu na idealną cerę, ale również z powodu gęstych oraz bardzo mocnych włosów.

Bardzo często zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób dbają o swoje włosy


Warto jednak wiedzieć, iż wiele gwiazd ma dosyć spore problemy z wypadającymi włosami, choć na pierwszy rzut oka tego wcale nie widać. Co jednak najważniejsze nie stosują oni środków, które dostępne są wyłącznie dla celebrytów a preparaty na wypadanie włosów, które zakupić może każda osoba. Trzeba mieć jednak świadomość tego, iż takie gwiazdy mają nieograniczone budżet, dlatego mogą sobie pozwolić na zakup specyfików, które kosztują nawet kilkaset złotych, jednak czasem nie warto przepłacać, gdyż produkty o bardzo podobnym składzie można zakupić w dużo przystępniejszych cenach. Czy istnieją zatem tabletki na porost włosów, które nie zrujnują naszego portfela, a przynoszą efekty, z których będziemy zadowoleni? Oczywiście, że tak!

Tabletki na porost włosów, które faktycznie działają


Wiele osób chwali sobie bardzo tabletki Biotebal, które zawierają w swoim składzie biotynę wpływającą na prawidłowe funkcjonowanie skóry i włosów, a także hamującą proces wypadania włosów. Pierwsze efekty stosowania preparatu widoczne są już po około 4 tygodniach, jednak dla ich podtrzymania należy tabletki przyjmować przez co najmniej 3 miesiące. Miesięczna kuracja to koszt około 24 zł co z pewnością jest bardzo kuszącą propozycją, biorąc pod uwagę dosyć dobrą skuteczność preparatu.

Na rynku dostępne są również inne produkty, które również przynoszą bardzo dobre efekty stosowania, jednak należy liczyć się z tym, iż nie należą one do najtańszych. Do najpopularniejszych można zaliczyć przede wszystkim Profolan. Follixin oraz Procerin (przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn). Preparaty te wpływają nie tylko na wzmocnienie włosów, które są w trakcie wzrostu, ale przyczyniają się również do produkcji zupełnie nowych włosków.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi