< > wszystkie blogi

Porady odnośnie cellulitu

23 września 2019
Kolorowe czasopisma i portale plotkarskie, funkcjonujące w Internecie mocno wpływają na niejedną zwyczajną Polkę. Ten wpływ nie zawsze jest dobry.

Dlaczego nie zawsze jest dobry? Otóż na okładkach magazynów nie pokazuje się prawdziwych kobiet. Prawdziwa kobieta często ma zmarszczki, pryszcze, rozstępy czy cellulit a te wymienione rzeczy przecież nie wpisują się w idealne ciało jakie z reguły jest przedstawianie. Jednak obecność tych niedoskonałości nie sprawia, że kobieta nie może być atrakcyjna. Najważniejsze jest, żeby dbała o siebie jak tylko może a wtedy takie mankamenty nie będą zauważane, a niektóre z czasem może całkowicie znikną?

Cellulit jest jedną z rzeczy jaką dzięki ciężkiej pracy można wyeliminować z życia

Czasopisma dla kobiet rozpisują się między innymi na temat tego jak to zrobić. Zazwyczaj znaleźć można w każdej gazecie podobne rady z kategorii "najlepsze diety celebrytów na usunięcie nadmiaru wody z organizmu". Fakt - jedną z głównych przyczyn pojawiania się tak zwanej pomarańczowej skórki na ciele, jest właśnie nadmiar wody gromadzonej w organizmie. Jak zachęcić do stosowania jakiejś diety? Najłatwiej jest napisać, że stosuje ją jakiś celebryta, który będąc dla kogoś autorytetem może sprawić, że dana osoba chętniej podejmie próbę stosowania się do ów diety.

Cellulit to twardy gracz i samo odchudzanie nie sprawi, że zniknie

Piękno i dobre samopoczucie we własnym ciele a także wygląd ciała jak z okładki wymaga wysiłku. Konkretnie - wysiłku fizycznego. Odpowiednie ćwiczenia są tutaj niezbędne. Niestety gazety w wersji papierowej nie wytłumaczą tak dokładnie jak odpowiednio wykonywać ćwiczenia, jakby zrobił to instruktor. A odpowiednie wykonywanie ćwiczeń jest bardzo istotne. Elektroniczna wersja magazynów może zdecydowanie górować w tej kategorii, dlatego że z filmików, na których można zobaczyć jak ktoś wykonuje ćwiczenia już łatwiej jest wywnioskować jak ćwiczyć.
Dla pewności najlepiej jest poprosić osobę trzecią, by patrząc z boku pomogła określić czy pozycja ciała jest odpowiednia.
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi