<< >> wszystkie blogi

DominikWierzbicki's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Sprzedaż samochodu - co warto wiedzieć?

2019-06-13 14:24:00 · 1 komentarz
Czasami zdarza się, że stoimy przed koniecznością kupna nowego samochodu. Możemy się wtedy zastanawiać na co zwrócić uwagę, aby być zadowolonym przez wiele miesięcy i lat. Kiedy kupujemy samochód, który miał się okazać bezawaryjny, a po niedługim czasie okazuje się, że coś się psuje, zazwyczaj jesteśmy rozczarowani, dlatego warto wiedzieć co sprawdzić. Pomoże nam to określić czy faktycznie kupno tego modelu opłacalne.

Idealna powłoka lakiernicza

2018-10-18 17:27:22 · Skomentuj
Posiadanie samochodu wiąże się nie tylko z dbaniem o aspekty mechaniczne, typu serwisowanie silnika, układów: hamulcowego, kierowniczego, klimatyzacji czy zawieszenia. Niezależnie od tego czy pojazd jest nowy, prosto z salonu czy jest to auto używane, kilkunastoletnie, musimy wiedzieć jak dbać o lakier. Za kilka lat sami możemy chcieć odsprzedać komuś naszą "zabawkę", a kupujący najczęściej pierwszą rzeczą, którą widzą to lakier, karoseria i jej ewentualne niedoskonałości.

Niezbędny serwis samochodu

2018-10-03 11:21:55 · Skomentuj
Każdy posiadacz samochodu zobligowany jest co pewien interwał kilometrów wykonać czynności serwisowe. Chyba nikomu z nas nie opłaca się kupić samochodu za trzydzieści tysięcy złotych i nie dbać o niego tak, by posłużył nam kilka kolejnych lat.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Moje pliki
Statsy bloga
  • Postów: 3
  • Komentarzy: 1
  • Odsłon: 2760

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi