< > wszystkie blogi

Ankaszklanka's blog!

Potwornie absurdalny blog

Ekspres do kawy

16 czerwca 2020
Podjęcie decyzji jaki ekspres do kawy kupić nie jest łatwe. W sklepach mamy dostępnych wiele modeli, które znacząco różnią się ceną. Stąd decyzja powinna być podyktowana preferowanym przez nas sposobem przyrządzania kawy i typem kawy jaki najbardziej lubimy - aby twój ekspres do kawy budził zadowolenie przez lata.

Podstawowy podział urządzeń do parzenia kawy to trzy typy: ekspres ciśnieniowy, przelewowy lub ciśnieniowo-przelewowy, który łączy w sobie rozwiązania dwóch poprzednich typów. Kawiarka może być dobrym wyborem dla smakoszy kawy z Włoch. Urządzenia przelewowe są tanie i łatwe w obsłudze, jednak wymagają wielu wymiennych wkładów ani nie przygotują wielu różnych rodzajów kaw.

Największy zakres różnorodnych kaw ekspres ciśnieniowy półautomatyczny i automatyczne. Szczególnie te drugie posiadają wiele przydatnych funkcji dodatkowych. Najpopularniejsi producenci urządzeń do parzenia kawy to m.in. DeLonghi, Saeco, Krups, Siemens, Bosch, Nivona. Ekspres automatyczny to idealna oferta dla prawdziwych entuzjastów kawy.
Wszyscy z powyższych producentów mają w swojej ofercie różne modele, z różnymi wariantami możliwych do zrobienia kaw. Zobacz nasz ranking ekspresów, żeby wybrać najlepsze urządzenie do twojej kuchni, który spełni twoje oczekiwania.

 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi