Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jak kupić DVD

8 438  
2  
Problem zakupu DVD napotyka przede wszystkim na ogromne przeszkody. Największą i najtrudniejszą do pokonania bezsprzecznie jest Kobieta a ściśle rzecz ujmując żona, bo frajerem byłby facet liczący się ze zdaniem dziewczyny w kwestii zakupu sprzętu przed podpisaniem cyrografu i rozpoczęciem małżeńskiego pożycia na dobre i na złe. Chociaż wtedy ona z pewnością owładnięta miłosnym szałem sprzedałaby połowę skrzętnie kolekcjonowanej biżuterii i pożyczyła pieniądze od nie akceptujących kawalera rodziców, by wyrazić swe oddanie i przekonać go o tym, że jego problemy są również jej problemami. Niestety ta sytuacja radykalnie zmienia się, kiedy nieświadomy mężczyzna dostanie się w ręce swego Przeznaczenia. Wtedy zapewne zaczyna żeglować po Internecie w poszukiwaniu rady jak sobie z owym Przeznaczeniem poradzić.

Pierwsza i zasadnicza rada to spojrzeć na żonę jak na problem, który należy, skorzystawszy z odpowiedniej taktyki, rozwiązać. Otóż każda z pań ma swoje czułe punkty, które po pierwsze należy poznać. Po drugie, jeśli to możliwe zaakceptować a jeśli nie jest to możliwe - w diabelsko sprytny sposób WYKORZYSTAĆ.

Tak, więc:
Jeżeli żona jest skąpa - znaleźć dodatkowe źródło dochodu a przynajmniej o zamiarze takim szczerze ją zapewnić.
Jeżeli jest towarzyska - rzucić propozycje zapraszania znajomych na wspólne seanse jako pretekst podtrzymywania kontaktów towarzyskich.
Jeśli jest romantyczna - przedstawić wizje wieczorów przy lampce, butelce lub kilku butelkach szampana ( dla niektórych pań małe dawki alkoholu są żadnym argumentem) świecach i wyciskaczu łez.
Jeśli ma ambicje stworzenia z Ciebie idealnego "kura domowego" - obiecaj solennie, że będziesz mył toalety, wynosił śmieci, biegał z odkurzaczem po domu, oczywiście nie w napadzie histerii, ale w celu wypucowania waszego gniazdka miłości, w którym po powyższych zabiegach będziecie mogli w sterylnej atmosferze obejrzeć film, oczywiście na DVD.
Jeżeli jest romantyczna przekona ją wizja męża wracającego do domu z różą w zębach, bądź usiłującego przygotować kolację nawet, jeżeli będzie to usiłowanie nieudolne.
Jeśli nie widzi świata poza swoja osobą - omam ją kupnem depilatora, suszarki do paznokci bądź wizytą u wizażysty.
Jeśli uważa Cię za natręta - przysięgnij, że odczepisz się on niej tylko pod warunkiem zakupu zestawu DVD.
Jeśli jest kinomanką to wystarczy uczulić ją na świetną jakość obrazu i dźwięku a najlepiej skutkuje faszerowanie ukochanej przez dłuższy czas filmami ze "zjechanych " kaset video.
Jeśli natomiast masz kochającą żonę, czego szczerze życzę i gratuluję - to przedstaw jej swoje racje, mów jej, jakie to dla ciebie ważne, koniecznie patrząc jej głęboko w oczy z oddaną i pokorną miną. Ale nie wyskakuj broń Boże z "być albo nie być", bowiem rychła śmierć cię czeka a przynajmniej miesiące marudzeń, łkań i wymówek z powodu tego, że coś, (co oczywiście może być dla ciebie całym światem) może być ważniejsze od jej skromnej osoby.
Jeśli potajemnie, (ale nie dla ciebie) kocha się w jakimś aktorze - kup jej film, w którym aktor ów odgrywa istotna rolę (oczywiście na DVD) i obiecaj kolejne.
A jeśli w końcu ma odrobinę zmysłu krytycznego daj jej do przeczytania powyższy artykuł, to może nie chcąc zachowywać się jak typowy przedstawiciel swojej płci, dla przekory wyrazi zgodę, ( co swoja drogą jest zachowaniem typowym dla jej płci).
Jeśli zaś żaden z powyższych sposobów nie zaowocuje jednak sukcesem, czyli pojawieniem się nowego członka rodziny w postaci odtwarzacza DVD... no cóż. Ja Ci nie pomogę. Radź sobie dalej sam!:)


Oglądany: 8438x | Komentarzy: 0 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

23.10

22.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało