Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Tygodnik obrazoburczy XIV

26 467  
98   3  
Kliknij i zobacz więcej!Co tam panie w polityce? A w gazetach? A w TV? A poczytaj...

Czy wiecie ilu Kaczyńskich potrzeba do uratowania stoczni? Nie wiadomo, jeszcze żaden nie próbował.

Udało mi się załatwić dyspensę od biskupa na seks przedmałżeński. Wcale nie było to trudne. Zadzwoniłem do niego o trzeciej w nocy i spytałem co sądzi na temat materialistycznej wizji świata w świetle teorii tomistycznej. Odpowiedział - p...l się koleś i nie zawracaj głowy.

Jokasta miała piękne, czarne włosy. Dowiadujemy się o tym ze słów piosenki, którą ułożył Edyp: "...A ja wolę swoją mamę, co ma włosy jak atrament..."

Przychodzi baba do lekarza:

- Panie doktorze - nabawiłam się odruchów Pawłowa. Jak tylko słyszę w radiu słowa "Nazywam się Żanetka Leta i jestem położną" od razu zaczyna mnie swędzieć.

Kupiłem auto. Niestety nie miałem za dużo kasy na dodatkowe wyposażenie. Nie jest to jednak żaden problem. Zacząłem jeździć razem z teściową - mam teraz radio, gps i klimakterium w standardzie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne telewizja wyemituje nowy program z gwiazdami. Program o wdzięcznym tytule: "Jak one usuwają" będzie bić rekordy popularności. O tym która i kiedy usunie zadecyduje głosowanie esemesowe. Za wytrwanie do 12-go tygodnia nagroda pieniężna.

Tak się utarło w naszej katolickiej kulturze, że kobieta może być albo matroną, albo dziwką. Bzdura, idealna kobieta kobieta jest w stanie pełnić obie role.

- Jak wygląda profesjonalne dziennikarstwo w "Fakcie"?
- Razem z artykułem drukowane jest sprostowanie.


W poprzednich odcinkach...Oglądany: 26467x | Komentarzy: 3 | Okejek: 98 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało