Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Szukam pracy - były przemytnik marihuany

49 342  
721   16  
Oto oryginalne ogłoszenie, które ukazało się w jednej z amerykańskich gazet:

Były przemytnik marihuany


Szczęśliwie zakończyłem właśnie odsiadywać dziesięcioletni wyrok za wprowadzenie 75 ton marihuany na teren Stanów Zjednoczonych. Teraz szukam legalnego i pełnoprawnego źródła dochodu, aby zapewnić byt sobie i mojej rodzinie.

Doświadczenie zawodowe - Posiadałem i zarządzałem dobrze prosperującą firmą zajmującą sie połowem i przetwórstwem ryb, posiadałem kilka kutrów rybackich, jeden samolot, również wyspę, na której mieściła się fabryka przetwórstwa rybnego. Równocześnie posiadałem i zarządzałem flotą ciężarówek w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W tym samym czasie również byłem współwłaścicielem i brałem czynny udział w kierowaniu 120 osobami na zajmującymi się całym świecie przemytem, roczny przychód przekraczał 100 milionów dolarów. Przyjąłem pełną odpowiedzialność za swoje czyny i w zamian otrzymałem dziesięcioletni wyrok w Stanach Zjednoczonych, reszta moich współpracowników odeszła wolna od zarzutów.

Dodatkowe  zalety
- jestem ekspertem w ochronie, bardzo dobrze znam komputer, mam wspaniałą osobowość, jestem dobrze wykształcony, stabilny, czysty i trzeźwy. W przeciągu ostatnich 10 lat przemawiałem w szkołach do tysięcy dzieci i grup rodzicielskich  na temat "konskwencja wyboru". Wiele podróżowałem: mówię po angielsku, francusku i hiszpańsku. Referencje dostępne są od przyjaciół, rodziny, wydziału więziennictwa Stanów Zjednoczonych.

Proszę pisać na adres...

* * * * *
Uczciwy z niego facet, wziąłbyś go na staż do siebie?

Oglądany: 49342x | Komentarzy: 16 | Okejek: 721 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.11

13.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało