Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Wielcy ludzie według IPN

42 029  
357   23  
Kliknij i zobacz więcej!Dzisiaj oficjalna premiera książki, wydanej przez IPN, o Lechu Wałęsie. A my już wiemy, że wkrótce zostaną zdemaskowani kolejni ludzie, których uważa się za wielkich. Oto główne tezy, które poznamy w kolejnych książkach IPN:

Dratewka Szewczyk - według dokumentów inspekcji sanitarnej sprzedawał nieświeże baranie mięso z olbrzymią ilością konserwantów. Aby zyskać rękę jakiejś bogatszej od niego białogłowy doprowadził do wyginięcia gatunku zagrożonego.

Adam Mickiewicz - rusofil, kolaborant. W 1968 razem z Kazimierzem Dejmkiem i Gustawem Holoubkiem w dokonał syjonistycznej prowokacji. Autor mitu o żydzie-patriocie Jankielu. Znany też jako TW "Wieszcz".

Mikołaj Kopernik - zdrajca narodu, człowiek o podwójnym (polskim i niemieckim) obywatelstwie, wróg Kościoła. Autor niezbyt precyzyjnej teorii heliocentrycznej, bez trudu poprawionej później przez Jana Keplera.

Bolesław Chrobry - w młodości znany jako "Bolko". Kolaborował z Niemcami. Przyjmował korzyści majątkowe od cesarza niemieckiego Ottona III. Legenda mówi że uszkodził jeden z cenniejszych zabytków w czasie wyprawy na Kijów.

Kazimierz Wielki - "Zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną" - rozłożył polskie budownictwo, przez co teraz musimy importować technologię budowy drewnianych domów z Kanady. Miał kochankę żydówkę.

Ernest Malinowski - nie bacząc na tragiczny stan linii kolejowych w Polsce, wyjechał do Peru, aby tam w śmiesznej wełnianej czapeczce budować Centralną Kolej Transandyjską.

Jezus Chrystus - żyd, według źródeł historycznych wyrzutek społeczeństwa, reakcjonista, który wbrew obowiązującym zwyczajom zwykł rozmawiać z ladacznicami i trędowatymi. Często gościł w domach celników. IPN jest w posiadaniu notatki sporządzonej przez dwóch rzymskich żołnierzy, według której jego uczniowie upili ich, ukradli ciało i upozorowali zmartwychwstanie. Brak umiejętności pływania tuszował chodzeniem po wodzie.Oglądany: 42029x | Komentarzy: 23 | Okejek: 357 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.09

20.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało