Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Tygodnik obrazoburczy XIII

28 311  
127   1  
Kliknij i zobacz więcej!Przez te mistrzostwa gdzieś nam się zapodział ten odcinek... Ale juz odnaleziony! ;)

Wysłuchałem przemówienia premiera na temat prac rządu w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Prawdziwy miód na moje uszy - rząd pracuje, autostrady się budują, a tempo przygotowań do Euro 2012 zadziwia nawet chińczyków. I tylko jedno pytanie łomota pod czaszką: A marchewkę Donald kupiłeś?

Oddałem honorowo krew. I wiecie co wam powiem - widok własnej krwi wypływającej ciurkiem z żyły nie jest tak stresujący jak widok cyferek migających na dystrybutorze paliwa do diesla.

Popieram strajk pracowników poczty. Wreszcie postawili sprawę uczciwie - mówią od razu, że niczego nie załatwię. Do tej pory musiałem stać dwie godziny w kolejce, aby mi to powiedzieli.

Mistrzostwa UEFA - mecz Polska-Niemcy. Ciekawe komu będzie kibicować Nelly Rokita? Ja obstawiam że będzie oglądać ten mecz stojąc w wielkim rozkroku.

Zbudowałem model matematyczny programu budowy autostrad. Model ten poddałem analizie. Wygląda na to, że największą szansę sukcesu daje model oparty na algorytmach genetycznych. Mechanizm jest prosty - dokonując przypadkowych mutacji dróg powiatowych istnieje odpowiednio długi czas epsilon dla którego prawdopodobieństwo powstania autostrady jest niezerowe.

I na koniec mały tuning. Wszyscy pamiętają że George Bush Junior był kiedyś alkoholikiem, ale potem rozmawiał z Jezusem i się zmienił. Udało mi się odtworzyć przebieg tej rozmowy:

- Panie, Ameryka ma poważny problem, co robić?
- Jeszcze nie ma problemu, słuchaj mnie uważnie.
- Słucham.
- Zostań prezydentem.
- Zostałem.
- Teraz słuchaj dalej - napadnij na Irak.
- Napadłem, co dalej?
- No, to dopiero teraz macie problem!


W poprzednich odcinkach...
Oglądany: 28311x | Komentarzy: 1 | Okejek: 127 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

16.09

15.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało