Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Czy twój ksiądz też już go używa?

82 048  
528   27  
Kunc0 pisze: "Zadzwoniła do mnie pani z propozycjami zakupu oprogramowania dla firm. Podała adres strony i wszedłem tam. Patrzę, a tam kilka normalnych programów, a obok Kompendium Kapłana NS". Weszliśmy na stronę producenta i faktycznie jest kilka ciekawych programów:

A co zawiera program?

Choć może ci się wydawać że to żart w stylu Programu TV Trwam, czy programistycznej Żony 1.0, to jednak wszystko jest prawdziwe. Autor pisze:Ale to nie wszystko, bo w środku są wszystkie gotowce, łącznie z kazaniami jakie można zapodać wiernym w niedzielne przedpołudnie (a co, ksiądz musi każde kazanie od zera wymyślać?):W razie gdyby naszła potrzeba, to producent proponuje też programy pomocnicze, np. Biblia w wersji 1.4 (poprawiona? zaktualizowana? uzupełniona?) tudzież Nekrolog NS (nie szatan?).(A posiadacze starszych wersji oprogramowania, o nazwie Duszpasterz mogą zrobić jeszcze aktualizację.)

Masakra.

Ale producent zasługuje na uznanie - wybrał sobie taki target rynkowy, który z założenia nie będzie "piracił", tylko grzecznie kupi każdą licencję... nie zdziwilibyśmy się, gdybyśmy go zobaczyli za rok wśród najbogatszych ludzi w Polsce.

Oglądany: 82048x | Komentarzy: 27 | Okejek: 528 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.09

18.09

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało