Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Tak wygląda najdroższa ekskluzywna prostytutka świata

254 934  
670   51  
Dlaczego Ashley Alexandra Duprey jest najdroższa? Nie tylko dlatego, że 4 godziny z nią kosztowały 3 000 dolarów, nie dlatego, że jej najważniejszy klient wydał na nią 80 tys. dolarów, ale dlatego, że tym klientem był gubernator stanu Nowy Jork, Eliot Spitzer, który przez nią stracił ciepłą posadę.

Porównując ją z żoną gubernatora nie ma co się dziwić:Najciekawszy jest fakt, że on od lat walczył z gangami zajmującymi się narkotykami i prostytucją, dwa nawet rozbił!

Drugi fakt: prostytucja w USA jest zakazana wszędzie poza stanem Nevada (Las Vegas) i dotyczy to zarówno sprzedających, jak i kupujących "usługi"!

Ale co tu dużo mówić, kto by przed nią nie skapitulował...

W swoim profilu na MySpace  Ashley  Alexandra Dupre pisze o swoich idolach i tu niespodzianka: Celine Dion, Christina Aguilera, Frank Sinatra, Patsy Cline, Carly Simon, Diana Krall, Madonna, Whitney Houston. Tam też możesz posłuchać jej piosenki, którą przesłuchano już 4,5 mln razy!

Ciekawe kiedy i u nas wypłynie "sekretna" przyjaciółka jakiegoś prominentnego polityka z pierwszy stron gazet, bo to, że oni je mają to rzecz pewna...
2

Oglądany: 254934x | Komentarzy: 51 | Okejek: 670 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

25.05

24.05

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało