Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jak trafić do domu po Sylwestrze

10 745  
6   2  
1. Stwierdziłeś, że nie wiesz, gdzie jesteś, a to już dużo. O pewnym filozofie niewielu by wiedziało, gdyby nie odkrył, iż wie, że nic nie wie. Teraz ty masz dylamet. Zachowaj spokój, nie krzycz, nie wymachuj rękami. Po co tracić energię? Na początek spróbuj uporządkować odzież i mysli.

2. Sprawdź, czy nie zgubileś żelaznego zestawu bezpieczeństwa , na który się składają: komórka lub karta telefoniczna, prezerwatywa, drobne na bilet autobusowy, ofoliowana wizytówka na łańcuszku, igła z nitką, banknot pięćdziesięciozłotowy (dobrze ukryty), otwieracz do piwa. Jeśli ocalała chociaż część niezbędnika - nie zginiesz.

3. Korzystaj ze zmysłów i rozumu, ściśle koordynując jedno z drugim, choć wiemy, że to nie bedzie łatwe. Stój na chodniku i nie rzucaj się na każdy przejeżdżający samochód. Wybieraj tylko te z kogutamina dachu, bacząc, by nie było na nich napisane "Ambulans", "Straż pożarna", "Policja" lub "Security". To są pojazdy dobre tylko w ostateczności. Szukaj świecącego napisu "Ttaxi". To bezpieczne auto dla ciebie.

4. Jeśli kierowca cię nie przjedzie i zareaguje na twoje gesty, a tobie uda się wczołgać do wnętrza pojazdu, nic nie mów, tylko wręcz mu opancerzoną wizytówkę z dokładnym adresem. próba nawiązania konwersacji może trwać zbyt długo, a twoja alalia )zaburzenia mowy po alkoholu) sprawi, że wylądujesz nie w swoim łóżeczku tylko w miejskim "żłobku".

5. Po dotarciu na miejsce poproś uprzejmego taksówkarza o odprowadzenie pod drzwi. Wręcz mubanknot i nie żądaj reszty (nazajutrz koniecznieuzupełnij zestaw ratunkowy). Złap pion i zadzwoń do drzwi. Na pytanie kobiety, gdzie byłeś do piątej na ranem, odpowiedz, że na poranku symfonicznym i trzymaj się tej wersji do upadłego.


Oglądany: 10745x | Komentarzy: 2 | Okejek: 6 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.10

17.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało