Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Tygodnik obrazoburczy VI

23 474  
41   2  
Kliknij i zobacz więcej!Aktualne wydarzenia komentowane na gorąco...

Andrzej Gołota stoczył naprawdę dobrą walkę. Ale gdyby nie potraktował swojego rywala z przymrużeniem oka, to pewnie wygrałby przez KO.

Polmos Lublin rozpoczął akcję promocyjną nowego napoju energetyzującego Catburn. Jeśli wierzyć reklamom prasowym napój jest w stanie postawić na nogi nawet półżywego prezydenta.

W całym kraju sezon na kolędy, czyli taką polską odmianę zabawy "koperta, albo psikus".

Kiedyś na religii zadano mi pytanie - "Jakie zagrożenia płyną z seksu przedmałżeńskiego?". Jak to jakie? Już z samej nazwy wynika że jest to czynność zagrożona ślubem. Ale chyba nie o to chodziło pytającemu.

Dyskusja na temat stanu zdrowia służby zdrowia przebiega pod znakiem starej rzymskiej sentencji "Qui penis aqua turbus?", czyli "Co za kij wodę mąci?"

Chciałem nauczyć swojego syna programować, ściągnąłem sobie zestaw pomocy naukowych. Niestety nic z tego - przyszła Naomi Klein i powiedziała "No logo"

"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący." - Jak widać według kryterium lingwistycznego to Jarek nie zdałby nawet egzaminu na cymbała.

Zastanawiam się jak w dzisiejszych czasach mogłyby się zaczynać bajki? Na przykład: Byli sobie trzej bracia. byli tak biedni i brzydcy że żadna dziewczyna nie chciała nawet na nich spojrzeć. Ich jedyny majątek stanowił osiołek dzięki któremu mogli sobie ściągnąć z sieci tyle panienek ile tylko byli w stanie obejrzeć.


W poprzednich odcinkach...Oglądany: 23474x | Komentarzy: 2 | Okejek: 41 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

11.12

10.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało