Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Korwinizmy zebrane III

31 341  
174   44  
Kliknij i zobacz więcej!Nie wiemy czy to co mówi ma sens. Ale wiemy, że wzbudza skrajne emocje, od uwielbienia do nienawiści.

Jak co roku, przypominam zwolennikom d***kracji, że to L*d, znaczną większością głosów i dość krzykliwie, domagał się ukrzyżowania Chrystusa - a arystokrata chciał Go przed L**em obronić

***

Narodowcom przypominam, że ukrzyżować Jezusa chcieli Jego ziomkowie - natomiast bronić Go chciał przedstawiciel obcej władzy okupacyjnej;

***

A nadgorliwym politykom przypominam, że pomagając - mniej lub bardziej chętnie - kapłanom dominującej wiary w zwalczaniu rozmaitych sekt i heretyków, można zapisać się na kartach Historii jako Haman, Piłat lub Yazîd.

***

Prewencję uważam za niemoralną, bo niehumanitarną. Prewencję stosuje się w stosunku do krowy – przywiązując ją do kołka. Natomiast człowiek ma prawo popełnić przestępstwo – i jeśli np. popełni przestępstwo zagrożone karą śmierci, to obcina mu się głowę (na jego własne poniekąd życzenie).

***

Metoda pokonywania przepaści małymi kroczkami jest – wbrew pozorom – mało pragmatyczna

***

Zoofil zaś - to człowiek ciężko pracujący dla dobra nauki. Jak bowiem wiadomo, hipotezy naukowe trzeba sprawdzać doświadczalnie.
Jest w nauce taka hipoteza, że rozmaite gatunki się ze sobą nie krzyżują. Taki zoofil więc pracowicie sprawdza, czy z jego związku z kozą nie urodzi się jakiś Mie-e-e-e-tek - i, oczywiście, nie jest wykluczone, że któregoś dnia jakiś zoofil obali tę teorię, posuwając zoologię mocno do przodu. Jeśli jeszcze przy tej pracy naukowej ma jakąś przyjemność…

***

Dlatego nauka ( … ) usiłuje wyjaśniać wszystko bez odwoływania się do istnienia Boga (co jest zresztą tylko realizacją Przykazania: “Nie będziesz wzywał Imienia Boga twego nadaremno“!) - i w zasadzie jej się to udaje. Z drobnym wyjątkiem: Kto, do cholery, i jak zmajstrował ten Big Bang!?

***

Jak gdzieś jedzie czołg, a ludzie ostrzeżeni się nie usuwają - to ich prawo. Wolny człowiek w wolnym kraju ma prawo dać się rozjechać. Na tym polega liberalizm. Samobójstwa, pojedynki itp., kładzenie się na torach kolejowych, pod gąsienice czołgów… Na tym polega Wolność, tylko dlatego człowiek ma wybór między heroizmem, a przeciętnością. Gdy jakiś alter-globalista czy inny zielony wie, że gdy położy się przed spychaczem, to ten się grzecznie zatrzyma, a on dostanie co najwyżej 2 tygodnie odsiadki - to ograniczamy jego prawa, odbieramy mu możliwość zostania Bohaterem!


W poprzednich odcinkach...


Oglądany: 31341x | Komentarzy: 44 | Okejek: 174 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

06.12

05.12

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało