Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Interaktywny test ciążowy

400 666  
214   72  
Kliknij i zobacz więcej!Po raz pierwszy w historii stało się to możliwe. We współpracy z firmą Global Medical Technologies dajemy ci dostęp do darmowego testu ciążowego online.

Firma Global Medical Technologies opracowała unikalny w skali światowej system testowy, który działa tylko i wyłącznie z komputerami podłączonymi do Internetu oraz wyposażonymi w monitory LCD. To ważne! Szklany monitor nie zadziała jak należy - musisz mieć ekran dowolnej firmy pod warunkiem, że będzie to LCD.

Firmie GMT udało im się odkryć ciekawe zjawisko. Kiedy na monitorze wyświetli sie kwadrat o odpowiednich rozmiarach w specyficznym, jeden z szesnastu milionów kolorów, to będzie on reagować na ludzką energię. Ciekłe kryształki z których składa się wyświetlacz po pewnym czasie nagle zmienią kolor! Nawet w początkowym okresie ciąży kobieta ma zupełnie inny poziom hormonów i to powoduje mikrozakłócenia w pracy monitorów, ale tylko w wyświetlaniu tego koloru. Jeśli nie jesteś w ciąży, kolor zmienia się pod wpływem ciepła twojego palca.

Jesteś gotowa do przeprowadzenia testu?


1. Rozluźnij się, wygodnie usadów się w fotelu.

2. Przyłóż kciuk lewej ręki do zielonego kwadratu w centrum ekranu na około 1 minutę.

3. Jeżeli po 1 minucie kwadrat stanie się czerwony, prawdopodobieństwo bycia w ciąży wynosi 95%.

4. Jeżeli kwadrat zabarwi się na niebiesko, to możesz odetchnąć z ulgą - nie jesteś w ciąży.setTimeout(change,40000); function change(){ i = document.getElementById("ciazaTest"); var seed = Math.round((Math.random() * 100)); if (seed>75) i.src = "/i/aa/test_1.gif"; else i.src = "/i/aa/test_2.gif"; } Uwaga, nie polecamy przeprowadzania testu częściej niż 2 razy w ciągu 30 minut,
ponieważ może to zniszczyć twój monitor!

W komentarzach możecie zadawać pytanie przedstawicielom Global Medical Technologies, a także wymienić się opiniami z innymi, którzy przeprowadzili test.

Jeśli chcesz, możesz przesłać link koleżance w potrzebie.

Oglądany: 400666x | Komentarzy: 72 | Okejek: 214 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

07.10

06.10

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało