Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Skarb Kibica III - Sparingi

17 396  
1  
Kliknij i zobacz więcej!

PiS vs LiD- 0:0
W poniedziałek odbył się sparing, który miał pokazać siły obu klubów. Dawno nie widziałem tak nudnego spotkania. Pojedynek pierwszej i trzeciej drużyny był ciekawy niczym gra w bierki na statku. Przed meczem mówiono, że Kwaśniewski jest lepszy od Kaczyńskiego, tak jak bimber od zwykłego kartofla, jednak okazało się, że obaj są w tak słabej formie, że można ich co najwyżej nazwać purée. Nie spełniły się także przewidywania, że sędziowie mogą wypaczyć wynik. Cała trójka dostosowała się do graczy, niczym nie zachwyciła. Spotkanie było tak nużące, że nawet Jacek Gmoch nie chciał rozrysować taktyki.

LPR vs TVP- 0:1
TVP- organizacja, która skupia sędziów, nie pozwoliła wejść na boisko Januszowi Korwin-Mikke, który znany jest z brawurowych ataków i indywidualnej gry. Sędzina prowadząca spotkanie, chciała zostać większą gwiazdą niż zawodnicy. Nie wróżę jej jednak gołych zdjęć w Playboyu, jakich doczekała się jej koleżanka po fachu Ana Oliveira.

PO vs LPR- 1:1
Sparing, którego ozdobą był pojedynek Palikota z Giertychem. Palikot chciał postawić krzyżyk na karierze przeciwnika. W tym celu przyniósł nawet znicz. Jednak w związku z tym, że nie był to znicz olimpijski, nie zapewnił on Palikotowi takiej przewagi, jakiej zapewne oczekiwał.

PO vs CBA- 0:2
Dwójka zawodników PO została aresztowana w związku z aferą korupcyjną. Okazało się, że kupowali oni mecze. Widać, że Paweł Piskorski wychował sobie godnych przestępców, tfu, następców.

PO vs PiS- 1:0
Dzięki znakomitej akcji Radosława Sikorskiego Platforma może dopisać sobie do budżetu klubu kolejne 100 zł. Sikorski zmusił bowiem swojego byłego trenera Lecha Kaczyńskiego do oddania 100 zł, które pożyczył na transfer z Tacy Czarne.

Aktualności:
- Wzmogła się aktywność pseudokibiców- postanowili oni osłabiać kibiców PiS przez kradzież dowodów, aby ci nie mogli dostać się na stadiony. Pseudokibice PiS namawiają zaś do kontrakcji, która ma polegać na wydziedziczaniu kradnących dowody.
-Okazało się, że LiD skopiował rozwiązania taktyczne, które w ostatnim sezonie stosowała drużyna Segolene Royal we Francji. Podobno LiD zdobył je dzięki staraniom jednego zawodników, który miał wypić z Francuzami od dwóch do dziesięciu win.
-Nelly Rokita nie daje o sobie zapomnieć. Prasa brukowa relacjonuje jedną z imprez pomeczowych, jaką organizowała Nelly na warszawskim Bemowie. Kibiców PiS nie napawa optymizmem brak sportowego trybu życia Rokity- picie alkoholu, palenie papierosów i imprezowanie do rana na pewno nie poprawi jej formy.

Kiedy patrzę na grę zawodników polskich klubów, myślę, że nie mamy szans na zobaczenie naszej reprezentacji na Euro... Euro 2012.

Oglądany: 17396x | Komentarzy: 0 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.01

18.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało