Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nagrody Darwina

26 179  
12   5  
Tym razem udałem się na stronę domową Nagród Darwina wwww.DarwinAwards.com by odkopać dla was trochę więcej nowych zdarzeń. Oto efekty nocnego tłumaczenia z angielskiego... Purystom językowym forma tłumaczenia może się nie spodobać, ale historie są tak niesamowite, że wynagrodzą wszystko...
Wasz nocny Joe Monster

Iracki terrorysta Khay Rahnajet, nie nakleił wystarczającej ilości znaczków na liście-bombie i powróciła ona do niego oznaczona "zwrócić nadawcy". Otworzył list i wyleciał w powietrze

"News of the Weird" doniosły, że we wrześniu 1996 mężczyzna został śmiertelnie zmiażdżony na schodach biura handlu nieruchomościami i ubezpieczeniami w Huntington, N.Y., podczas gdy kradł z niego 300 kg sejf. Najwyraśniej pogwałcił główną zasadę na temat przenoszenia ciężkich przedmiotów: nigdy nie stój stopień niżej niż sejf. Sejf był pusty w czasie wypadku.
Legendy Miejskie
Dentysta sadysta
(Wrzesień 2000)
Zadzwoniono do mnie z gabinetu mojego dentysty żeby odwołać wizytę, ponieważ doktor zachorował i musiał udać się do szpitala. Uznałem ze dostał czegoś w rodzaju ostrej grypy, ale prawdziwa historia okazała się ciekawsza. Mój znajomy z lokalnego szpitala dostarczył mi bardziej dokładnego opisu jego choroby Najwyraśniej mój dentysta nie ufał nikomu innemu, na tyle by mógł leczyć jego własne zęby, wiec postanowił sam zapewnić sobie opiekę dentystyczna. To był jego pierwszy błąd. Widziano go wchodzącego do łazienki w jego gabinecie dentystycznym ze strzykawka efinefryny. Po wstrzyknięciu w okolice chorego zęba spowodowało, że krew rozrzedziła się i zmniejszyło się krwawienie. Efinefryna była jego drugim błędem. Żeby przygotować się do wstrzyknięcia umieścił kawałek gazy obok zęba, co było trzecim błędem.
Według znajomego, kiedy wstrzyknął efinefryne w dziąsła znacząca jej ilość dostała się do krwiobiegu i rozrzedziła krew w jego głowie, powodując utratę świadomości. Wtedy upadł na podłogę i zadławił gazą, którą wdechem wciągnął w tchawicę. Zanim jego pracownicy zorientowali się ze brakuje go, dentysta leżał już 15 minut. Zmarł dzień póśniej.

Z kłótni małżeńskich:ˇ"Nic nie poradzę, ale zauważ ze nie ma naszego wspólnego problemu, który nie mógłby być rozwiązany przez twój wyjazd"

Bombowy mąż
Nominacja Nagród Darwina 2000
Potwierdzona przez Darwina
8 wrzesień 2000, Rosja Mężczyzna, który groził ze "rozprawi się" ze swoja żoną i jej kochankiem wysadził się w powietrze bomba domowej roboty w piątek w dalekowschodnim rosyjskim mieście Chabarowsku. Bomba wybuchła, gdy mężczyzna próbował przyczepić ją do drzwi ich "nie-tak-do-końca-tajnego" miejsca schadzek.

Wózek widłowy
Potwierdzona przez Darwina
(11 marca 2000, Perth, Australia)
Jest jak najbardziej rozsądnym ze należy stosować zasady bezpieczeństwa podczas filmowania instruktażowego filmu na ten temat. Ale Piotr, 52 letni właściciel firmy prowadzącej kurs używania maszyn i urządzeń, pogwałcił zasady zdrowego rozsądku podczas filmowania demonstracyjnego filmu o wózkach widłowych. Kręcąc film wyleciał z kabiny wózka i rozjechany przez niego. Przeprowadzone śledztwo wykazało winowajców odpowiedzialnych za nieszczęśliwy wypadek: błąd kierowcy oraz dużą prędkość na nierównym terenie, połączona z niezapietym pasem. Jego ostatni pokaz przed śmiercią był najbardziej przekonywujący w całej życiowej karierze.

Głupie Triki
Nominacja 2000
37 letni Robert, zastrzelił się w Glendale w Kalifornii podczas tłumaczenia bezpieczeństwa wynikającego z posiadania broni. Kiedy umieścił pistolet kaliber 45mm, o którym myślał, że jest niezaładowany pod swoja broda i pociągnął za spust. Małżonka powiedziała policji ze wypadek zdarzył się po jej skargach na 70 pistoletów męża skłaniających go do demonstrowania ich bezpieczenstwa.

Raperzy
Nominacja Darwin 2000,Potwierdzona przez Darwina
(28 luty 2000, London, stan Ohio)
Niektórzy artyści wykrwawiają się w swej kreatywne pracy, ale zwykle nie dosłownie. To zmieniło się w poniedziałek, gdy gangsta-raper włożył ostateczny wysiłek w swój wideoklip i strzelił sobie w głowę przy włączonych kamerach. 24 letni Robert tworzył 10 minutowe wideo w swoim mieszkaniu z bratem Michaelem i przyjacielem Fredem. Na żywo sięgnął po pistolet kaliber 22mm, zamachnął lufą w kierunku skroni i wystrzelił. Dwóch współproducentów przeszkodziło wysiłkom ratowania rannego mężczyzny. Policja została wezwana dopiero skargami sąsiada, któremu przeszkadzała głośna muzyka i gwałtowne krzyki. Kiedy przybyła, Michael musiał zostać skrępowany, bo przeskadzał w opanowaniu sytuacji, a Fred dostał świra. Obaj staną przed sadem. Robert miał 24 lata, kiedy zmarł w śpiączce w Centrum Medycznym Uniwersytetu Stanowego Ohio.

Rabuś
Facet z rajstopą na głowie próbował obrabować sklep w pasażu handlowym. Kiedy przybyła ochrona szybko wyciągnął torbę na zakupy i udawał, że robi zakupy zapominając, że wciąż ma na głowie rajstopęś Został pojmany a jego zdobycz zwrócona do sklepu.

Oglądany: 26179x | Komentarzy: 5 | Okejek: 12 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało