Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

"Faceci, którzy usłyszeli "nie" podczas oświadczyn opowiadają co stało się później

48 700  
254   50  
W wielu długotrwałych związkach w pewnym momencie ktoś zaczyna myśleć o małżeństwie. Każdy ma inne standardy, ale najczęściej jedna ze stron pada na kolano i oświadcza się, ale co jeśli nie usłyszy "tak"?

#1.

Moja żona powiedziała mi "nie" dwa razy, zanim powiedziała "tak". Za pierwszym razem powiedziała "jesteś pijany". Za drugim razem odpowiedziała "kocham cię i lubię się z tobą spotykać, ale nie jesteś wystarczająco dojrzały emocjonalnie, aby się ożenić". Rzeczywiście. Ograniczyłem picie i pracowałem nad swoją dojrzałością emocjonalną / zdrowiem psychicznym. Dziś jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat.

“Guys Who Got Told ‘No’ During A Failed Marriage Proposal, What Happened Afterwards?” (30 Answers)

#2.

Było ciężko po tym jak mi odmówiła. Płakaliśmy razem w samochodzie w drodze do domu. Kochała mnie, ale nie była gotowa. Rozmawialiśmy o tym w następnych dniach, czuliśmy się fatalnie, ale (patrząc wstecz) była to tak naprawdę był nasz krok do głębszego poziomu komunikacji. 2 lata później powiedziała entuzjastyczne "tak", a teraz mamy piękną córeczkę i 6 lat szczęśliwego małżeństwa.

#3.

Technicznie rzecz biorąc, zgodziła się. Ale potem poszliśmy zaskoczyć jej rodzinę dobrą nowiną, a jej rodzice natychmiast powiedzieli nam, żebyśmy zerwali. Jednak okazało się, że wcale nie zamierzała spędzić całego swojego życia z czarnoskórym mężczyzną. Po prostu zerwaliśmy i poszliśmy w swoją stronę. Ja znalazłem o wiele lepszą dziewczynę z nierasistowskiej rodziny. Jesteśmy teraz małżeństwem z trójką dzieci i świetnie sobie radzimy. Moja była z tego co wiem od naszych wspólnych znajomych żyje od wypłaty do wypłaty i walczy z nałogiem, ALE PRZYNAJMNIEJ jest żoną białego mężczyzny tak jak chciała jej rodzina.

“Guys Who Got Told ‘No’ During A Failed Marriage Proposal, What Happened Afterwards?” (30 Answers)

#4.

Moja dobra przyjaciółka, która miała wtedy zaledwie 19 lat, usłyszała od rodziców, że jej chłopak, z którym spotykała się od około 4 miesięcy, zamierza jej się oświadczyć o północy w Sylwestra na oczach całej jej rodziny. Była przerażona i nie chciała się zgodzić, ale jej rodzice byli strasznie surowi i zagrozili, że wyrzucą ją z domu, jeśli nie powie "tak". Zadzwoniłem do niej (byłem pijany) o 23:58 i przetrzymałem ją na telefonie przez około 10 minut, opowiadając kiepskie żarty i prosząc każdą osobę na imprezie, na której byłem, żeby złożyła jej życzenia noworoczne. Zmarnowałem chłopakowi ten moment i nigdy jej się nie oświadczył. Ups, zepsułem mu Sylwestra. A, no i moją przyjaciółką jesteśmy małżeństwem od prawie 28 lat.

#5.

Więc na 30 urodziny mojej drugiej połowy zadzwoniłem do niej i zapytałem "chcesz pierścionek zaręczynowy czy zmywarkę". Wybrała zmywarkę. 14 lat później nadal jesteśmy razem :) Na jej obronę powiem, że zawsze byłem bardzo przeciwny małżeństwu i myślała, że żartuję. Poza tym ręczne zmywanie naczyń jest do bani, więc myślę, że dokonała właściwego wyboru.

“Guys Who Got Told ‘No’ During A Failed Marriage Proposal, What Happened Afterwards?” (30 Answers)

#6.

Właśnie ukończył bardzo długą wyprawę rowerową, a ja powitałam go na mecie. Byłam tak pochłonięta jego osiągnięciem, że nie spodziewałam się oświadczyn i byłam w szoku. Więc powiedziałam mu wprost: "Kocham cię, ale nie mogę teraz dać ci odpowiedzi". Oczywiście były łzy, oboje zadzwoniliśmy do rodziny, a potem kontynuowaliśmy nasze zaplanowane wakacje. Świetnie się bawiliśmy na wyjeździe i mogliśmy cieszyć się swoim towarzystwem jak dawniej. Pomyślałam sobie, że skoro tak dobrze radzimy sobie z tą przeszkodą, to jesteśmy świetnym zespołem i pod koniec wakacji powiedziałam mu, że chętnie wyjdę za niego za mąż. To było 7 lat temu i ani przez sekundę nie żałowałam swojej decyzji. Po prostu potrzebowałam czasu, aby przetworzyć ten zmieniający życie wybór, a mój partner był na tyle dojrzały, aby to zrozumieć.

#7.

Żartowaliśmy sobie z tego od miesięcy. Pytałem sarkastycznie, w najbardziej nieromantyczny sposób. Ona mówiła "nie", śmialiśmy się i wracaliśmy do swoich spraw. Najwyraźniej tak dobrze ją uwarunkowałem, że kiedy poprosiłem ją o rękę na serio, od niechcenia mi odmówiła. Jednak szybko zmieniła zdanie, kiedy w końcu podniosła wzrok i zobaczyła, że trzymam pierścionek. Jesteśmy małżeństwem od 17 lat.

“Guys Who Got Told ‘No’ During A Failed Marriage Proposal, What Happened Afterwards?” (30 Answers)

#8.

Chłopak mojej mamy oświadczył się jej po trzech miesiącach znajomości. Miała wtedy 40 lat, za sobą jedno katastrofalne małżeństwo i późniejszy rozwód, i czuła, że jest za wcześnie, by mówić o małżeństwie. On zaakceptował jej "nie", ale powiedział, że nie poprosi jej o to ponownie i tak się nie stało. Są razem od ponad 25 lat, ale nigdy się nie pobrali.

#9.

To nie moja historia, ale opowiedziana przez naszego jubilera, kiedy kupowaliśmy obrączki... Facet przyszedł kupić pierścionek zaręczynowy. Jubiler usiadł z nim, aby porozmawiać o projekcie, kosztach i tak dalej. Nasz jubiler zawsze pyta ludzi o to, jak zamierzają się oświadczyć. Lubi dzielić się emocjami. Facet pochwalił się, że zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie podczas meczu piłki nożnej. Na dużym ekranie przed całym stadionem, podczas gdy gra jego ulubiona drużyna. Gdy facet z entuzjazmem wszystko opowiedział nasz jubiler zauważył, że wszystko koncentrowało się wokół niego. Od pierścionka po oświadczyny. Nie wspominał w ogóle o tym, co lubiła jego dziewczyna. Jubiler miał złe przeczucia, ale sprzedał mu pierścionek. Niedługo potem facet wrócił z pierścionkiem. Dziewczyna odmówiła, co nie zdziwiło jubilera.

“Guys Who Got Told ‘No’ During A Failed Marriage Proposal, What Happened Afterwards?” (30 Answers)

#10.

Poprosiłem pewną dziewczynę o rękę, a ona odmówiła, bo nie poprosiłem jej o to w sposób jaki ona by chciała. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. Zerwaliśmy, a mniej więcej rok później poznałem kogoś innego. Za kilka tygodni będziemy świętować 31 rocznicę ślubu. Czasami wszystko wychodzi na dobre.
8

Oglądany: 48700x | Komentarzy: 50 | Okejek: 254 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało