Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy – Internauci oburzeni propozycją sieci Dino prezentów na Dzień Ojca

59 361  
236   197  
Dzisiaj:
  • Dyrektor szkoły prowadziła lekcje po pijaku
  • Internauci twierdzą, że Żabka postanowiła wprowadzić abonament na piwo
  • Pudzian oszukał swoich fanów. Twierdził, że jedzie na mecz, a wysiadł na kolejnej stacji
  • Taksówkarz obcokrajowiec zaatakowany w Warszawie przez „patriotów”

#1. Dyrektor szkoły prowadziła lekcje po pijakuDo dość nietypowego incydentu doszło ostatnio w Szkole Podstawowej nr 313 na warszawskim Ursynowie. Był to z pozoru zwykły dzień, jednak w pewnym momencie w placówce pojawili się policjanci z alkomatem. Okazało się, że zostali anonimowo zawiadomieni o podejrzeniu, iż jedna z nauczycielek pełni swoje funkcje pod wpływem alkoholu.

Była to nie tylko nauczycielka, ale również dyrektor szkoły. 59-letnia kobieta zajmowała się nauczaniem informatyki klas od 1 do 3. Tamtego dnia rzeczywiście przyjechała do szkoły na podwójnym gazie. Badanie alkomatem wykazało, iż miała w organizmie ponad 2 promile.

Dostaliśmy zgłoszenie, że dyrektor szkoły prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Policjanci przyjechali na miejsce, nauczycielka została poddana badaniu trzeźwości. Wykazało ono, że znajduje się w stanie nietrzeźwości. Zarządzanie szkołą przejął wicedyrektor, a wobec dyrektora prowadzone jest przez nas postępowanie o wykroczenie z art. 70 kodeksu wykroczeń.
Kobiecie oprócz grzywny lub nawet kary aresztu grozi zwolnienie, nagana lub wydalenie z zawodu.

#2. Internauci twierdzą, że Żabka postanowiła wprowadzić abonament na piwo


Jeśli robicie czasem zakupy w Żabce, to kojarzycie na pewno różnego rodzaju akcje promocyjne, jakie od czasu do czasu wypuszcza firma. Jedną z nich, która cały czas cieszy się dość sporym zainteresowaniem, jest tzw. kawonament. Płacimy raz, a możemy odbierać określoną liczbę kaw w cenie naszego abonamentu. Internauci zauważyli, że Żabka chyba zamierza zrobić to samo, tylko... z piwkami.

Piwna subskrypcja ma kilka opcji. Mamy do wyboru piwa zagraniczne, polskie lub też piwa bezalkoholowe:


Internauci zauważyli, że subskrypcja nie odnawia się automatycznie, więc trudno nazwać ją pełnoprawnym abonamentem. Zwracają jednak również uwagę, że być może jest to stan tymczasowy, ponieważ oferta może być na razie testowana.

I choć Żabka twierdzi, że to jednorazowa akcja, to sprawą już zainteresował się UOKiK, który zbada, czy sieć nie naruszyła zasad promocji alkoholu.


#3. Internauci oburzeni propozycją sieci Dino prezentów na Dzień Ojca


Skoro już jesteśmy przy sieciach handlowych i alkoholu, to grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, co odwaliła ostatnio sieć Dino. W gazetce promocyjnej mogliśmy znaleźć propozycje prezentów na Dzień Ojca. I pewnie nie wzbudziłoby to większej kontrowersji, gdyby nie wielka reklama Bociana.


Hasło „Dzień ojca” oraz „Czas na spotkanie z bliskimi”, a obok wódka. Internauci natychmiast skrytykowali całą akcję, a ci bardziej wrażliwi stwierdzili, że w ramach protestu nie pójdą już tam na zakupy.

#4. Pudzian oszukał swoich fanów. Twierdził, że jedzie na mecz, a wysiadł na kolejnej stacji


Sportową gorączkę i fakt, że Polacy zagrają na Euro 2024 wykorzystało wiele marek, twórców i osobowości medialnych. Jedną z nich jest sam Mariusz Pudzianowski, który promując działającego w sieci bukmachera Betfan, zdecydował się wybrać na mecz Polska – Austria pociągiem razem z innymi kibicami z Warszawy do Berlina.


Wszystko pięknie, dobrze zorganizowana akcja promocyjna, Mariusz wrzucał filmy na swoje profile. Pudzian zbijający piąteczki z innymi pasażerami, atmosfera niczym na wiejskim festynie, wszyscy się bawią. Pojawił się jednak pewien problem...

Pan Mariusz nie dotarł do Berlina. Ba! Nie dotarł nawet do innego większego miasta, bowiem, według doniesień, wysiadł już na kolejnej stacji:I choć Pudzian nie dotarł pociągiem do Berlina, to dotarł nim kto inny:

#5. Taksówkarz obcokrajowiec zaatakowany w Warszawie przez „patriotów”


Na Reddicie pojawił się ostatnio wątek zatytułowany „Racism attack: warsaw”. Jak sama nazwa wskazuje, autor opisuje w nim, jak jego znajomy został zaatakowany na tle rasowym w stolicy naszego kraju.

W poście możemy przeczytać, że cała sytuacja miała miejsce w Warszawie po godzinie 22. Trójka facetów i jedna kobieta zamówili taksówkę, a kiedy okazało się, że przyjechał po nich obcokrajowiec, to zaczął się cały ten cyrk.

Pasażerowie zrobili się agresywni i zaczęli domagać się dokumentów od taksówkarza. Pojawiały się również wyzwiska i przeganianie kierowcy „do swojego kraju”. Pasażerowie cały czas domagali się dokumentów, twierdząc, że taksówkarz na pewno robi to nielegalnie. Na miejsce została wezwana policja – dwukrotnie, ponieważ za pierwszym razem nie chcieli przyjechać.

Kiedy tylko na miejscu pojawił się radiowóz, „patrioci” zaczęli uciekać. Jeden z nich okazał się jednak za wolny, bo został złapany przez policjantów i tłumaczył się, że chciał tylko obcokrajowca wylegitymować i sprawdzić, czy jest tu legalnie. „Patriota” otrzymał 500 zł mandatu.


W poprzednim odcinku: Komentator TVP Sport podzielił się zdjęciem stadionu z miejsca, z jakiego musiał oglądać mecz Polska – Holandia

4

Oglądany: 59361x | Komentarzy: 197 | Okejek: 236 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.07

19.07

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało