Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najbardziej dziwaczne pierwsze wiadomości z aplikacji randkowych

42 293  
220   65  
W dobie cyfryzacji randkowanie przeniosło się na zupełnie nowy poziom, gdzie pierwsze wrażenie często tworzy się za pomocą kilku zdań wysłanych przez ekran smartfona. Ludzie bywają naprawdę dziwni.

#1.


Naszą pierwszą rozmowę zaczął od pytania o mój szczegółowy plan przetrwania podczas apokalipsy zombie. Zakochałam się od razu. Jesteśmy małżeństwem od prawie 12 lat.

#2.

Najdziwniejsza pierwsza wiadomość, jaką otrzymałem, brzmiała tak: „Mój poduszkowiec jest pełen węgorzy”. Nie mogę sobie wyobrazić, jakiej odpowiedzi oczekiwał nadawca, jeśli osoba, która otrzyma tę wiadomość, nie jest przypadkiem fanem Monty Pythona.

#3.


Mój brat wysłał pewnej dziewczynie wiadomość w aplikacji randkowej: „Lubisz burrito?”. Są razem od 17 lat, a od 11 lat są małżeństwem.

#4.

Dziewczyna napisała do mnie coś w stylu: „Widzisz czasami kawałek sera i mówisz: cholera, chcę zjeść ten ser. A przez ser mam na myśli moją c**ę”. Nie mogłem się powstrzymać i odpowiedziałem, że jestem uczulony na laktozę.

#5.


Kiedyś dostałam wiadomość na początek, która brzmiała mniej więcej tak: „Może nie jesteś najpiękniejszą dziewczyną, jaką tutaj widziałem, ale do piękna wystarczy tylko włącznik światła”. To było ponad 10 lat temu i założę się, że ten gość wciąż jest singlem.

#6.

Kumpel dostał wiadomość: „Wow. Twoje oczy sprawiają, że mam ochotę założyć sektę”.

#7.

Aplikacja dopasowała mnie do jakiejś laski. Jej pierwsza wiadomość brzmiała: „Chyba się nadajesz”.

#8.


„Chcę, żeby moja żona miała twoje oczy”. Nie sądzę, żeby to miało tak zabrzmieć, ale moją pierwszą myślą było to, że ten facet chce wyciąć mi gałki oczne.

#9.

Byłem przez chwilę na jednej z aplikacji randkowych i zobaczyłem, że ktoś napisał: „Nie mogę pisać/dzwonić/spotykać się w weekendy, bo wtedy siedzę w więzieniu”. Myślałem, że to żart, ale nie. Okazało się, że odsiadywała wtedy wyrok za napaść.

#10.


„Przepraszam, dobry człowieku, czy zechciałbyś się ze mną umówić?” Była wyraźnie pijana. 5 minut później cofnęła dopasowanie. Najwyraźniej nie spodobało jej się, że nie byłem dostępny od razu. To nie jest pieprzony fast food.

#11.

„Chcesz być moim pierwszym ciemnoskórym chłopakiem?”

#12.

„Jesteś słodka, ale nienawidzę psów”. Miałam bardzo słodkiego psa na zdjęciu.

#13.


To ja byłam tą dziwną. Zaczynałam od komentowania czegoś w tle zdjęcia. Jeśli nie mogłam wymyślić nic śmiesznego, po prostu pytałam: „Co sądzisz o gęsiach?”. Większość ludzi ma na ich temat wyrobione zdanie.

#14.

Jestem w związku od pięciu lat, ale wcześniej regularnie korzystałem z Tindera. Na moim profilu widniało moje stanowisko i firma. Byłem wtedy kurierem. Jedna dziewczyna wysłała mi wiadomość z pytaniem, czy mógłbym dla niej śledzić jej przesyłkę. Nie wiedziałem, czy żartuje, czy nie, ale po prostu pytała mnie o dziwne rzeczy związane z paczkami, a potem mnie zablokowała.

#15.


Kobieta w swojej pierwszej wiadomości do mnie napisała tylko po to, aby ponarzekać na mnie i skrytykować, że jestem facetem po trzydziestce i nie mam własnego domu, tak jakbym mógł magicznie znaleźć na to rozwiązanie. To było wszystko, co napisała. Nawet nie zadałem sobie trudu, by odpowiedzieć i powiedzieć jej, że wynajmuję mieszkanie, ponieważ oddałem swój dom byłej żonie, zamiast o niego walczyć.
3

Oglądany: 42293x | Komentarzy: 65 | Okejek: 220 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.07

19.07

18.07

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało