Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Artysta tatuażu Darwin Enriquez i jego arcydzieła na skórze

14 496  
125   15  
Dziś niewiele osób zaprzeczy temu, że tatuaże to także sztuka. Nie mówimy oczywiście o banalnych tygrysach, smokach i napisach, które seryjnie powstają w każdym salonie tatuażu. Mówimy o designerskich tatuażach wykonanych przez prawdziwych mistrzów body artu. Według zgodnej opinii ekspertów Darwin Enriquez uważany jest za jednego z najlepszych artystów zajmujących się tatuażem na świecie.

#1.


Artysta tatuażu i założyciel Ink Nation, Darwin Enriquez, urodził się i wychował w Walencji w Wenezueli. To właśnie tam, w wieku 20 lat, po raz pierwszy zainteresował się sztuką tatuowania. Początkowo młody człowiek rysował szkice dla innych mistrzów, ale potem wziął w ręce maszynkę i stało się jasne, że to jest jego powołanie.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

#3.


Już po roku pracy Enriquez został zaproszony do pracy w słynnym studiu w Caracas, stolicy kraju. Wkrótce powierzono mu nawet obronę honoru firmy na międzynarodowych konkursach i wystawach. W ten sposób samouk stał się najsłynniejszym tatuatorem w Wenezueli.

#4.


#5.


Darwin Enriquez obecnie mieszka i pracuje w Nowym Jorku, gdzie ma swój własny salon Ink Nation. Gwiazdy światowej klasy zamawiają u niego wykonanie tatuaży i muszą zapisywać się na listę oczekujących. Czekają cierpliwie, bo wiedzą, że nikt nie wykona tatuażu tak jak Enriquez.

#6.


#7.


Pytany o to, jak udaje mu się stworzyć na skórze tak realistyczne wzory, tatuator odpowiada po prostu, że ciało traktuje jak płótno. Jeśli coś można przedstawić na tkaninie lub papierze, dlaczego nie można tego samego zrobić na ciele?

#8.


#9.


#10.


#11.


#12.


#13.


#14.


#15.


#16.


#17.


#18.


#19.


Źródła: 1, 2
7

Oglądany: 14496x | Komentarzy: 15 | Okejek: 125 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

20.07

19.07

18.07

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało