Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

13 ostatnich zdjęć gwiazd

34 133  
242   24  
Niektóre zdjęcia z tej kolekcji powstały, gdy dana osoba była już na skraju śmierci, inne – w momencie, gdy nic nie zwiastowało tragedii. Oto 13 znanych ludzi i ich fotografie wykonane niedługo przed ich śmiercią.#1. Freddie Mercury


Legendarny Freddie Mercury praktycznie do końca zaprzeczał pogłoskom o swojej chorobie. I nawet na tym zdjęciu, zrobionym w ogrodzie jego domu na kilka dni przed śmiercią, wygląda pogodnie. Zmarł w swoim domu Garden Lodge w Londynie 24 listopada 1991 ok. godz. 19:20 na grzybicze zapalenie płuc w związku z osłabieniem odporności wywołanym AIDS. Miał 45 lat.

#2. Muhammad Ali


Muhammad Ali przez 32 lata walczył z chorobą Parkinsona. Półtora miesiąca przed śmiercią wielkiego boksera fotograf Zenon Texeira odwiedził jego dom i przeprowadził sesję zdjęciową.

#3. Elvis Presley


Na tym zdjęciu zrobionym w dniu śmierci króla rock and rolla Elvis wraca ze swoją dziewczyną Ginger Alden z wizyty u dentysty. Wieczorem dozna ataku serca.

#4. Kurt Cobain


„Przy drzwiach Kurt poprosił o wiadro” – mówi fotograf Jesse Froman. „Zapytałem go, do czego mu to potrzebne”. „Na wypadek, gdybym miał ochotę wymiotować” – odpowiedział Kurt. Trzy tygodnie później lider Nirvany strzelił sobie z pistoletu w głowę.

#5. John Lennon


8 grudnia 1980. John Lennon daje autograf swojemu fanowi Markowi Davidowi Chapmanowi, który kilka godzin później trzykrotnie strzeli mu w plecy.

#6. Jim Morrison


Jim Morrison i jego dziewczyna Pamela Courson odpoczywają we francuskiej wiosce Saint-Le-d'Esseran. Pięć dni później serce piosenkarza The Doors zatrzyma się z powodu przedawkowania heroiny.

#7. Robin Williams


21 lipca 2014 roku, w swoje urodziny, Robin Williams zamieścił na Instagramie zdjęcie z małpką o imieniu Crystal. 20 dni później aktor został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii.

#8. Amy Winehouse


23 lipca 2011 r. Amy Winehouse została znaleziona martwa w swoim londyńskim mieszkaniu z poziomem alkoholu we krwi pięciokrotnie przekraczającym dopuszczalny poziom. Tydzień przed tym wydarzeniem paparazzi udało się zrobić zdjęcie piosenkarce podczas spaceru.

#9. David Bowie


Zdjęcie zrobiono trzy dni przed śmiercią Davida Bowiego. Brytyjski muzyk zmarł 10 stycznia 2016 roku po półtorarocznej walce z rakiem wątroby.

#10. Steve Jobs


Założyciel Apple, Steve Jobs, zmarł na raka trzustki 5 października 2011 roku. Na zdjęciu (październik tego samego roku) przyjaciel pomaga biznesmenowi dojść do jego samochodu.

#11. Heath Ledger


Heath Ledger na planie filmu „Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła”. Następnego dnia, 22 stycznia 2008 roku, zmarł w wyniku ostrego zatrucia spowodowanego końską dawką środków przeciwbólowych.

#12. Tupac Shakur


Ostatnie zdjęcie Tupaca Shakura – raper siedzi w samochodzie ze swoim menadżerem Suge'em Knightem tuż przed tym, zanim został zastrzelony 13 września 1996 r.

#13. Jimi Hendrix


Zdjęcie zrobione dzień przed śmiercią muzyka przez dziewczynę Jimiego Hendrixa. Zmarł 18 września 1970 roku w pokoju hotelowym w Londynie po połknięciu tabletek nasennych.
2

Oglądany: 34133x | Komentarzy: 24 | Okejek: 242 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało