Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

I cały nastrój prysł, czyli błędy popełnione podczas spotkań intymnych

45 439  
208   33  
Czasami tak niewiele potrzeba, by ta intymna chwila uniesień pękła jak bańka mydlana.

#1.

Całowałem się z dziewczyną, byliśmy w jej mieszkaniu, kiedy jej były wchodzi, jakby nigdy nic. Powiedziała mi, że zerwali, ale nadal z nim mieszka. Kiedy byliśmy w salonie, poszedł do JEJ pokoju. Zrobiło się bardzo niezręcznie i wyszedłem. Chyba nadal dzielili łóżko. Nie wiem, wyszedłem i nigdy nie wróciłem.

#3.

Pewnego razu podczas zaawansowanej akcji dziewczyna wyciągnęła nóż i poprosiła, żebym ją skaleczył. Nigdy nie wychodziłem z kobiety tak cholernie szybko.

#4.

Poszła do pokoju mojej mamy i nałożyła balsam Victoria's Secret, a ja po prostu zdecydowałem, że nie będę pieprzyć się z kimś, kto pachnie moją mamą.

#5.

Był moim najlepszym przyjacielem i nagle poczułam, jakbym to robiła z bratem. Dosłownie zatrzymałam się w połowie i po prostu powiedziałam: Nie, nigdy więcej.

#7.

Jej kot wrzucił żwirek do jej łóżka, a ona nigdy go nie sprzątnęła. To było przerażające doświadczenie, ponieważ zanim zorientowałem się, że w jej łóżku jest żwirek dla kotów, nie miałem już na sobie ubrania. To było tak obrzydliwe i przerażające, że nigdy w życiu nie straciłem zainteresowania seksualnego tak szybko.

#8.

Zapytała, czy może obciąć mi paznokcie u nóg. Byłem trochę pijany i pomyślałem, że to dziwne, ale ok. Dopóki nie zdałem sobie sprawy, że wkładała je do woreczka z zapięciem strunowym. Zamknęła go i włożyła do szuflady. Poszła wziąć prysznic i powiedziała, żebym dołączył za 5 minut, ale wyszedłem, zamiast się przyłączyć. Nie mam pojęcia, co zrobiła z obciętymi paznokciami z moich nóg i nie jestem pewien, czy chcę wiedzieć.

#9.

Byłem w szkole średniej i usłyszałem, jak otwierają się drzwi frontowe. Byliśmy nastolatkami. Byliśmy w moim pokoju, ale zaczęliśmy w salonie, więc wszystkie nasze ubrania były porozrzucane po całym pokoju. Ona i moi rodzice jeszcze się nie poznali, co nastąpiło właśnie wtedy.

#10.

Nieruchomy przedmiot (moja erekcja w wieku 20 lat) napotkał siłę niepowstrzymaną. Był nią zamek moich dżinsów, otwierany przez panią w moim towarzystwie. Którko mówiąc - zamkiem przyszczypnęła mi napletek. Po krótkiej dyskusji na temat tego, co mogłaby zrobić, aby to „naprawić”, rozstaliśmy się.

#11.

Zadowalałem ją oralnie. Jej pies wepchnął swój zimny, mokry nos prosto w mój odbyt. Nigdy w życiu nie zwiewałem tak szybko.

#12.

Ciągle powtarzała mi, że robię to źle, ale nie powiedziała, co robię źle i jak to naprawić. Po prostu ciągle narzekała. Żadne z nas nie miało przyjemności tej nocy.

#14.

Zróbmy to bez zabezpieczenia. Przykro mi, ale nie będę ryzykowała choroby na całe życie tylko dla kilku minut zabawy.

#15.

Super gorąca dziewczyna, totalnie dla mnie nieosiągalna, poderwała mnie, gdy byłem na wakacjach. Myślałem, że to żart. Szybko wylądowaliśmy w łóżku, a ona zaczyna mówić o tym, że może zdobyć dowolnego faceta, jakiego chce. Cóż, stwierdziłem, że nie będę jej kolejną zdobyczą. Wyszedłem stamtąd.

#16.

Religia. Było gorąco, przestałem, bo oboje byliśmy wtedy Mormonami.
6

Oglądany: 45439x | Komentarzy: 33 | Okejek: 208 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało