Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najmocniejsze cytaty – Oto co powiedział ojciec gwiazdy OnlyFansa, kiedy ta poprosiła go o zagłosowanie w konkursie na najlepszy występ w filmie dla dorosłych

74 298  
309   233  
Dzisiaj:
  • Świeżo upieczona europosłanka z Konfederacji głosowałaby za wyjściem Polski z Unii Europejskiej
  • Dawid Podsiadło odpowiedział ze sceny na zaczepki Maleńczuka
  • Fanom Pol'And Rock Festivalu nie spodobało się zaproszenie zespołu Ich Troje
  • Maciej Orłoś powiedział, co myśli na temat zapraszania Fagaty przez Kubę Wojewódzkiego

#1. Świeżo upieczona europosłanka z Konfederacji głosowałaby za wyjściem Polski z Unii Europejskiej


Anna Bryłka – świeżo upieczona europosłanka z ramienia Konfederacji – była ostatnio gościem w porannym programie Roberta Mazurka na antenie RMF FM. Kobieta podzieliła się m.in. tym, dlaczego jej zdaniem Konfederacja zaliczyła tak spektakularny sukces, okazując się trzecią siłą w Polsce:

My się w tej kampanii zajmowaliśmy realnymi problemami i myślę, że Lewica i Trzecia Droga powinny wyciągnąć z tego wnioski. Nie dostawaliśmy pytań o feminatywy i aborcję. To były pytania o zbiorowe zwolnienia. Jak temu zapobiec. Bo właśnie Wielkopolska to nie tylko Poznań, ale też mniejsze powiaty, gdzie dochodzi do masowych zwolnień. I ci ludzie z dnia na dzień zostają bez pracy – to jest ich realny problem.

Całkiem przypadkowo pojawił się również temat potencjalnego opuszczenia UE:

Przede wszystkim musimy być przygotowani na to, że znajdziemy się poza Unią Europejską. Uważam, że Polskę stać na suwerenność i niezależność i że jesteśmy w stanie prowadzić politykę poza Unią.
Mazurek postanowił pociągnąć dalej temat i zaczął wypytywać o referendum i zdanie Bryłki na temat wyjście z UE:

Tak, referendum powinno się odbyć. To referendum powinno się odbyć w dalszej przyszłości. Ja zagłosowałabym za opuszczeniem UE.
Dzisiaj Polska nie jest przygotowana na to, by wyjść z UE. Stawianie takiego pytania nie ma sensu. Nie jesteśmy w stanie przenieść polityki handlowej z dnia na dzień do Warszawy. Jestem zdania, że zarówno euroentuzjastyczny, jak i eurosceptyczny rząd powinien przygotowywać nas na taki scenariusz. Mamy scenariusz dezintegracji UE, mamy scenariusz Unii wielu prędkości, mamy również taki, w którym Polska będzie zupełnie zmarginalizowanym państwem w strukturach unijnych. Sami Polacy za moment odczują koszty obecności w UE, zwłaszcza wynikające z polityki klimatycznej.

https://www.youtube.com/live/33k36Zy6fn8?si=YhBokS...
W Wielkopolsce Bryłka otrzymała 111,5 tys. głosów. Mazurek podkreślił, że tylu głosów w tamtym okręgu nie udało się uzyskać nie tylko jedynkom na listach Trzeciej Drogi i Lewicy, ale nawet im razem wziętym nie udało się przebić tego wyniku.

#2. Dawid Podsiadło odpowiedział ze sceny na zaczepki Maleńczuka


Kilka tygodni temu Maciej Maleńczuk był gościem Marcina Mellera w programie Mellina w Eska Rock. Maleńczuk mówił m.in. o współczesnych artystach polskiej sceny i o tym, co mu się w nich podoba, a co niekoniecznie.

Maleńczuk nawiązywał m.in. do Podsiadłowego „zapełniania stadionów” i nawet nie ukrywał, że niespecjalnie mu się to podoba:

Podoba mi się, to znaczy, że Podsiadło zapełnia, to nie, ale sanah może. Podsiadło mi się nie podoba, uważam, że jest merkantylny do szpiku kości. Jako młody człowiek mógłby chociaż otrzeć się o coś ambitniejszego. Generalnie jest to zdolny chłopak i uważam, że rzeczywiście tam się wszystko zgadza, ale nie jest wart tego, żeby zapełniać stadiony.
Chociaż prawdę mówiąc, kiedyś usłyszałem jakiś fajny kawałek w Radiu i myślałem sobie „żeby to tylko nie był Podsiadło” i okazało się, że to był Podsiadło, to był utwór pod tytułem „Post”. Jak widać, chłopak potrafi coś zrobić fajnego, ale ktoś go zmusza do tego, żeby był merkantylny.

https://youtu.be/Gc_6lBJFnb4?si=-SggFOyxAGoC25tJ
Podsiadło postanowił odnieść się do tych słów w charakterystyczny dla niego, lekko nieśmiały sposób prosto ze sceny, na jednym z koncertów w Gdańsku:

Ja się boję, że będziecie mieli o mnie takie zdanie, jak pan Maciek Maleńczuk. Chodzę po domu struty, płaczę. Pan Maciek mówi, że ja nie zasługuję na to wszystko. Po pierwsze: jasne, nikt na to nie zasługuje. Po drugie: jakoś mnie to i tak jara. Ja zawsze byłem ogromnym fanem twórczości, podziwiałem odwagę, a poza tym uczę się nowych słów. Nie wiedziałem, co to znaczy merkantylny. Czytałem to słowo, ale zawsze miałem takie „okej, fajne słowo, nie będę sprawdzał, co znaczy, pewnie go nie użyję w życiu”. Ale potem się okazało, że ja jestem taki, według niektórych, czytam i mówię – ekstra. Oczywiście wysyłam całą miłość, jaką posiadam, dla pana Maćka, jest ekstra.


#3. Fanom Pol'And Rock Festivalu nie spodobało się zaproszenie zespołu Ich Troje


Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja festiwalu Pol'And Rock (kiedyś Woodstock). W związku z powyższym organizatorzy zdradzają resztę line-upu tak, aby było już wiadomo w pełni, czego spodziewać się po występach i artystach.

Dość sporo kontrowersji wywołało ogłoszenie występu zespołu Ich Troje:


Początkowo zdecydowanie dominowały bardzo negatywne reakcje. Ludzie twierdzili, że to festiwal rockowy, a oni zapraszają kogoś takiego. Nie przemawiały do nich nawet argumenty, że kiedyś na Woodstocku wystąpiła przecież Majka Jeżowska czy Arka Noego.

Ludzie pisali, że to chyba jakiś żart, że teraz to jeszcze tylko Zenka brakuje albo że obecny Pol'And Rock to już nie to samo i ta impreza nie ma już duszy.

Do całej sytuacji postanowił odnieść się sam Jurek Owsiak, twierdząc, że zaproszenie Ich Troje to była jego osobista decyzja:

Te słowa padły z ust Michała Wiśniewskiego, kiedy był zapytany o losy zgłoszenia zespołu Ich Troje na Eliminacje. Komisja eliminacyjna w demokratycznym głosowaniu odrzuciła propozycję Ich Troje, ale ta wypowiedź niezwykle mnie poruszyła i skorzystałem z takiego nieformalnego prawa "puli Prezesa". Wielokrotnie, w Fundacji, wpływa się na zmianę mojej decyzji, czyli słuchamy muzyki, której często bym nie zaakceptował. Zresztą po line-upie wielu naszych edycji widać, że te zmiany i to bardzo mocne zaszły. Tym razem powiedziałem: "w życiu nie spotkałem się z tak niecodziennym podejściem do całej sytuacji. Skromność? Pokora? Sam nie wiem, jak to nazwać". W świecie artystów na najróżniejszych poziomach uprawianej sztuki jest to rzadkie, a wręcz nieistniejące zachowanie, pogodzenie się z decyzją. Nie dość, że propozycja Ich Troje odrzucona, to jeszcze Michał Wiśniewski na ten Festiwal wszystkich zaprasza i uznaje decyzję jury. I tutaj wykonałem gest już kilka tygodni temu. Osobiście zadzwoniłem do Michała i osobiście zaprosiłem go na Małą Scenę.

O jakich słowach Wiśniewskiego mowa na początku? Chodzi o to:

Czasami jest tak, że to, że wy jeździcie na ten festiwal, nie oznacza, że większość sobie tego życzy (...). Ten zespół (Ich Troje) nigdy nie zdobywał uznania jury. Czy to była Eurowizja, czy festiwal w Opolu – zawsze stała za nami publiczność. To, że jeździcie na Pol’and’Rock – róbcie tak dalej, bo to jest jeden z najważniejszych festiwali w tym kraju.

Na koniec jeszcze kilka aktualnych słów Michała Wiśniewskiego i to, co miał na swoją obronę:

Myślę, że nie kradniemy nikomu miejsca na tym festiwalu, tylko przypominamy się ludziom, którzy pamiętają, że zespół Ich Troje to jest rockowa kapela.
Nie wiem, czy oni pamiętają, jakie jest motto tego festiwalu, ale jeżeli pamiętają, to niech przeczytają je jeszcze raz. Niech przeczytają ten tekst jasno i wtedy będą wiedzieć, na czym to polega. Bo jeżeli oczekujemy troszeczkę tolerancji, zalecane jest pokazać, że jesteśmy otwarci na wszystko. W ten sposób nie wolno nam się zachowywać.
Wydaje mi się, że ta decyzja Jurka pokazała taką nieprawdopodobną klasę i potwierdziła tylko, że ten festiwal to festiwal przyjaźni, tolerancji i tych wartości, które powinien ten festiwal wyznawać. To jest miłe zaskoczenie. Ja Jurkowi już podziękowałem, ze zdziwieniem, ale podziękowałem. To jest strasznie miłe i na pewno tę szansę wykorzystam, bo to najprawdopodobniej będzie jedyna moja szansa w życiu.

#4. Maciej Orłoś powiedział, co myśli na temat zapraszania Fagaty przez Kubę Wojewódzkiego


Kilka tygodni temu na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadła Agata „Fagata” Fąk. Kobieta znana pierwotnie z Teamu X, potem z afery z „planem A i B i Stuu”, a finalnie kojarzonej z rozbieranych zdjęć na OnlyFansie, operacji plastycznych swoich pośladków i wulgarnych piosenek publikowanych na YouTube.

Pomyślicie pewnie, że musi być w tym jakieś drugie dno, no bo przecież jaki byłby powód zapraszania persony tego pokroju to programu, gdzie gościli profesorowie, znani aktorzy, znamienite persony ze świata nauki, dziennikarze z wieloma wyróżnieniami itd. Otóż drugiego dna nie ma.

Wojewódzki po prostu tak już ma. Co jakiś czas zaprasza do siebie osoby tego pokroju. Jednak, zdaniem naprawdę wielu, tym razem przekroczył już wszelkie granice. Swojego oburzenia nie krył m.in. dziennikarz Maciej Orłoś:


Podobne zdanie miało wielu internautów.

#5. Oto co powiedział ojciec gwiazdy OnlyFansa, kiedy ta poprosiła go o zagłosowanie w konkursie na najlepszy występ w filmie dla dorosłych


Brytyjska „modelka z OnlyFansa”, Bonnie Blue, dwoi się i troi, aby w tym roku zdobyć jak największą liczbę nagród na prestiżowej branżowej gali Australian Adult Industry Awards. Kobieta nie tylko jest bardzo aktywna na swoim OnlyFansie, ale też bierze udział w naprawdę wielu projektach okołobranżowych.

Kobieta celuje wysoko, bo chce zdobyć nagrody w kilku ważnych kategoriach, m.in. dla najlepszej debiutantki, najlepszej twórczyni treści oraz dla najlepszej gwiazdy filmów dla dorosłych roku 2023.

Kobieta jest na tyle zdeterminowana, że prosi nawet członków swojej rodziny o to, aby na nią głosowali – w tym ojca i matkę.

Wysłałam wiadomość do mojej mamy i do mojego taty. Napisałam: „Głosuj na mnie!”.

Najlepsza jednak była odpowiedź ojca:

Mój tata powiedział: „Nigdy nie sądziłem, że zagłosuję na ciebie w kategorii na zrobienie najlepszej laski”.

Trudno nie przyznać mu racji.

W poprzednim odcinku: Robert Lewandowski komentuje aferę z jego żoną, która tańczy z Hiszpanami

11

Oglądany: 74298x | Komentarzy: 233 | Okejek: 309 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało