Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Największe obciachy – FlixBus zostawił 70-letnią kobietę w środku nocy na stacji benzynowej, bo ta poszła na siku

42 464  
210   190  
Dzisiaj:
  • Jacek Kurski zorganizował koncert Zenka Martyniuka i śpiewał z nim na scenie
  • Amerykańska polityk i była rywalka Donalda Trumpa odwiedziła Izrael i podpisała jedną z rakiet „wykończ ich”
  • Kandydatka Konfederacji wywołała dość spore kontrowersje spotem wyborczym, na którym przyszli imigranci napadają na kobietę
  • Edynburg wywozi bezdomnych, bo w mieście ma się odbyć koncert Taylor Swift
  • FlixBus zostawił 70-letnią kobietę w środku nocy na stacji benzynowej, bo ta poszła na siku

#1. Jacek Kurski zorganizował koncert Zenka Martyniuka i śpiewał z nim na scenie


Podobno w kampanii wyborczej wszystkie chwyty są dozwolone, ale Jacek Kurski to już chyba nieco przesadził. W ramach promowania swojej osoby w wyborach do Parlamentu Europejskiego polityk zdecydował się... zorganizować koncert Zenka Martyniuka. To jednak nie wszystko, bo Kurski występował z nim na scenie.

Całe wydarzenie zorganizowane zostało przez komitet Kurskiego w Wyszkowie – miejscowości oddalonej od Warszawy o jakieś 50 km.

Piknik był dość mocno reklamowany w mediach społecznościowych. Promował go m.in. sam Zenek Martyniuk, lider Bayer Full oraz oczywiście Jacek Kurski.

Polityk chyba całkiem nieźle się bawił, a przynajmniej tak wynika z jego późniejszej relacji:


Internauci mieli oczywiście w tej kwestii bardzo wiele do powiedzenia. Najlepiej jednak podsumowuje całą tę sytuację jeden z komentarzy:

Jaki polityk, taka kampania.#2. Amerykańska polityk i była rywalka Donalda Trumpa odwiedziła Izrael i podpisała jedną z rakiet „wykończ ich”


Nikki Haley, amerykańska polityk i była rywalka Donalda Trumpa w prawyborach Partii Republikańskiej, postanowiła niedawno odwiedzić Izrael. Kobieta pełniła w końcu swego czasu funkcję ambasadora USA przy ONZ, więc wydawać by się mogło, że obyta jest z tego typu wizytami i raczej nie powinna robić wielu kontrowersji. Haley jednak zdecydowała się odpiąć wrotki i narobić nieco szumu.

Ameryka musi zrozumieć, że skoro Izrael walczy z naszymi wrogami, to jak możemy im nie pomagać? Amerykanie muszą zrobić, to, czego potrzebuje Izrael i przestać mówić im, jak mają prowadzić tę wojnę – twierdzi była rywalka Trumpa.

Jednak to nie jej wypowiedź wzbudziła najwięcej emocji, a tekst napisany przez nią na jednej z rakiet:


I to właśnie napis „wykończ ich” z serduszkiem i jej uśmiechniętym zdjęciem obok wywołał tak potężną dyskusję.

#3. Kandydatka Konfederacji wywołała dość spore kontrowersje spotem wyborczym, na którym przyszli imigranci napadają na kobietę


Ewa Zajączkowska-Hernik chyba lubi, jak się o niej mówi. Niekoniecznie trzeba mówić dobrze, grunt, żeby się mówiło. I tak właśnie jest tym razem. Kandydatka Konfederacji do europarlamentu wypuściła ostatnio spot wyborczy, na którym ostrzega nas przed imigrantami, których stara się nam wcisnąć Unia Europejska.

Na nagraniu występuje ich aktualna kandydatka z innego okręgu – Ola Kiepura – oraz dwóch mężczyzn o ciemnej karnacji. Zobaczcie zresztą sami:


Czy chcemy, żeby takie sytuacje miały miejsce na polskich ulicach? Czy chcemy, żeby polskie kobiety czuły się zagrożone? Nie dopuścimy do tego, by Polska stała się drugą Francją. Zatrzymamy pakt migracyjny. Zadbamy o nasze bezpieczeństwo – mówi Zajączkowska.

Internauci mieli podzielone zdania. Zdecydowana część wyśmiała spot, jednak pewna część była przy okazji nieźle zirytowana. Jedni twierdzą, że nie tylko czarnoskórzy molestują seksualnie, z kolei inni uważają, że jest to zwykłe sianie strachu w narodzie i szczucie Polaków na innych.

#4. Edynburg wywozi bezdomnych, bo w mieście ma się odbyć koncert Taylor Swift


Jak to mawiają: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. W myśl tej zasady zdają się działać władze Edynburga, które w związku ze zbliżającymi się koncertami Taylor Swift w ich mieście, w ramach trasy „The Eras Tour”, postanowiły pozbyć się bezdomnych z ulic.

Osoby w kryzysie bezdomności miały zaproponowane od miasta odpowiednie kwaterunki. Problem jednak w tym, że kiedy zakwateruje się gdzieś osoby bezdomne, których w Edynburgu jest bardzo wiele, to nie będzie miejsca dla fanów Taylor Swift... no i co począć w takiej sytuacji?

Władze miasta znalazły rozwiązanie – trzeba wywieźć bezdomnych do innych miast. Jedna z osób trafiła ponoć aż do oddalonego o 150 km od Edynburga miasta Newcastle. Wywieziono więc ją ze Szkocji do Anglii, bo trzeba było zrobić miejsce.

#5. FlixBus zostawił 70-letnią kobietę w środku nocy na stacji benzynowej, bo ta poszła na siku


FlixBus to dość specyficzna firma przewozowa, a jej pracownicy często wydają się być odarci z człowieczeństwa. Świadczy o tym wiele ciekawych historii, dzisiaj jednak przytoczymy tylko jedną. Historię pewnej 70-letniej kobiety, która na początku maja tego roku próbowała dostać się FlixBusem z Bukowiny Tatrzańskiej do Katowic.

Wszystko na początku szło całkiem nieźle, do momentu kiedy po około półtoragodzinnej podróży kierowca zarządził przerwę na stacji benzynowej. 70-latka wybrała się więc do toalety. Jakież było jej zdziwienie, kiedy po skorzystaniu okazało się, że... jej autobus odjechał, a była już godzina 23.

Kobieta porozmawiała więc z pracownikami stacji, którzy starali się jej jakoś pomóc. Ostatecznie otrzymała jednak podwózkę do Krakowa, skąd dalej pojechała na stopa do Katowic. Jej bagaż został odebrany przez męża, który kiedy zapytał kierowców, gdzie jest jego żona, usłyszał ponoć, że to nie ich sprawa.

W internecie zrobiło się małe zamieszanie, więc FlixBus zdecydował się wydać oświadczenie:

Autobusy operują według ustalonego rozkładu, a kierowcy ściśle przestrzegają wyznaczonych czasów przerw oraz tras. Przerwy są wyraźnie ogłaszane, wraz z planowanym czasem postoju, a ich długość jest przestrzegana, aby zminimalizować lub całkowicie wykluczyć opóźnienia na trasie.
FlixBus nie działa na zasadach autobusu czarterowego. Kierowcy nie mają obowiązku liczenia pasażerów, zwłaszcza że podróżni, jako osoby dorosłe, mogą zdecydować się na opuszczenie autobusu na dowolnym przystanku lub postoju, nawet jeśli ich bilet obejmuje dłuższą trasę.

Wychodzi więc na to, że starsza pani za długo korzystała z toalety...

W poprzednim odcinku: Egzaminator WORD, który oblewa prawie każdego

3

Oglądany: 42464x | Komentarzy: 190 | Okejek: 210 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.06

13.06

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało