Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Największe obciachy – ​Tomasz Szmydt chciał wystąpić u Stanowskiego, ale Stanowski go nie chciał i na dodatek go wyśmiał

57 136  
230   196  
Dzisiaj:
  • Obajtek zapowiedział, że nie stawi się na wezwanie komisji
  • Tucker Carlson dostał posadkę w propagandowej rosyjskiej telewizji
  • Młodociany raper machał pistoletem na Instagramie i przez przypadek śmiertelnie się postrzelił
  • Poseł Konfederacji po pijaku mówił do policjantów „Siad!”, a teraz przeprasza

#1. Obajtek zapowiedział, że nie stawi się na wezwanie komisji


Podkarpacka policja rozpoczęła poszukiwania Daniela Obajtka. Były prezes Orlenu został wezwany do stawienia się na komisji śledczej w sprawie tzw. afery wizowej. Pomyślicie pewnie, że dostanie wezwanie, to się stawi. Przecież nie ma się czego obawiać.

Jeśli tak pomyśleliście, to was rozczaruję, bowiem doniesienia dotarły również do samego zainteresowanego, który od razu zapowiedział, że nigdzie się nie będzie stawiał, bo to tylko gra polityczna przeciwko niemu. Przyjdzie, jak znajdzie czas – czyli po wyborach do Europarlamentu.


#2. Tucker Carlson dostał posadkę w propagandowej rosyjskiej telewizji


Pamiętacie jeszcze Tuckera Carlsona? To ten amerykański prezenter z Fox News, który przyjechał do Rosji kilka miesięcy temu, żeby zrobić wywiad z Putinem. Wszyscy później zgodnie stwierdzili, że pytania były tendencyjne, a wywiad na pewno był ustawiony. Carlson oczywiście zaprzeczał i bronił się jak mógł, opinia publiczna jednak wiedziała swoje.

O Carlsonie przez ten czas było raczej cicho, aż w końcu wypłynął jako jeden z prezenterów w... propagandowej stacji Russia 24. Wiecie, tej propagandowej tubie, która ma na tyle hardkorowy przekaz, że jest zablokowana na terenie państw UE.

Carlson w pierwszym odcinku swojego programu pt. „Tucker” opowiadał o kleszczach i wywoływanej przez nie boreliozie, a następnie próbował to połączyć z bronią biologiczną rozwijaną w USA.

#3. Młodociany raper machał pistoletem na Instagramie i przez przypadek śmiertelnie się postrzelił


Rylo Huncho to początkujący 17-letni raper, który dopiero rozwijał swoją karierę, a przynajmniej usilnie próbował to robić. Chłopak postanowił zostać gangsta-raperem i właśnie w tym celu zaopatrzył się w broń z ostrą amunicją.

W trakcie nagrywania jednego z filmów na Instagrama nastolatek rzekomo przypadkiem odbezpieczył broń i pociągnął za spust. Niestety w wyniku tego doznał poważnych uszkodzeń ciała i po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Policja nie może wykluczyć celowego działania, a co za tym idzie samobójstwa, biorąc pod uwagę sposób, w jaki Rylo się postrzelił i fakt, że filmik ze zdarzenia trafił do sieci.

Klimat w komentarzach pod doniesieniami w sprawie jest dokładnie taki, jakiego zapewne się spodziewacie.

#4. Tomasz Szmydt chciał wystąpić u Stanowskiego, ale Stanowski go nie chciał i na dodatek go wyśmiał


Afery Szmydtowej ciąg dalszy. Po próbie przeprowadzenia prowokacji przed polską ambasadą w Mińsku na jaw wychodzą kolejne ciekawe doniesienia w sprawie Tomasza Szmydta. Dla niezorientowanych dodam, że to ten były sędzia, który uciekł na Białoruś, szukając tam azylu politycznego.

Szmydt kreuje się na coś w rodzaju influencera na Białorusi i ma bardzo mocne parcie na szkło. Nikogo więc nie powinno dziwić, że próbował on nawet dostać się do Kanału Zero poprzez samego Krzysztofa Stanowskiego.

Stanowski oczywiście mu odmówił i na dodatek wyśmiał jego prośbę, publikując screen z wiadomościami od byłego sędziego:


Szmydt z kolei pogroził Stanowskiemu palcem i powiedział, że życzenie śmierci drugiemu człowiekowi podobno w Polsce jest karane.

#5. Poseł Konfederacji po pijaku mówił do policjantów „Siad!”, a teraz przeprasza


W ostatnich dniach wyszła na jaw mała afera, w której główną rolę odgrywał jeden z posłów Konfederacji. Ryszard Wilk, bo to o nim mowa, 10 maja około godziny 21 siedział sobie pijany na jezdni w Kamionce Małej, blokując przez to ruch samochodowy. Jednak nie to było w tym wszystkim najgorsze.

Po przyjeździe policji na miejsce mężczyzna nie chciał zejść z jezdni i zaczął się awanturować. Wilk był ponoć tak pijany, że miał problemy z tym, żeby podnieść się na nogi.

Robicie ze mnie pajaca, skurw..., kur.... Narażacie się na śmieszność, będziecie rozliczeni. Siad! – mówił do policjantów poseł Konfederacji, machając przy tym legitymacją poselską.

Upłynęło jednak kilka dni i najwyraźniej sam zainteresowany stwierdził, że nieco przesadził i zdecydował się przeprosić:


W poprzednim odcinku: Wyciekły taśmy sadystycznego posła PiS

2

Oglądany: 57136x | Komentarzy: 196 | Okejek: 230 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

19.06

18.06

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało