Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Proste, ale boleśnie prawdziwe randomowe tweety

17 249  
95   30  
Żeby poznać prawdę o życiu, nie trzeba jechać w Himalaje i szukać najstarszego mnicha w najstarszym klasztorze i prosić go o radę. Wystarczy regularnie zaglądać na Twittera i chłonąć wiedzę i doświadczenie, jakimi dzielą się z nami obcy ludzie.

#1.


Co jest najgłupszego, w co wierzyliście w dzieciństwie?
Kiedy miałem 4-5 lat, byłem pewien, że z nasion dla ptaków wyrastają ptaki – stąd nazwa. Kiedy moi rodzice poprosili mnie, żebym im to udowodnił, zasadziłem garść nasion dla ptaków. Następnego dnia w miejscach, gdzie zasiałem nasiona, było mnóstwo ptaków, co dla mnie było niepodważalnym dowodem.#2.


Właśnie widziałem dzieciaka w sklepie zoologicznym, z rękami i twarzą przyciśniętymi do szklanego kojca dla kota do adopcji, mówiącego kotu, że musi „ułożyć plan”, ponieważ jego mama powiedziała „nie”, i chłopiec wyszeptał kotu jego pełny adres domowy. Myślę, że z dziećmi będzie wszystko w porządku.#3.


Wracałam rano ze spaceru z psem, a jakaś para stała przy wejściu i obściskiwała się. Powiedziałam „przepraszam”, ale oni się nie ruszyli. Potem odczekałam jeszcze kilka sekund i zapytałam: „Czy mogę dołączyć?” i oni spojrzeli na mnie jak na szaloną i odsunęli się. Jestem delikatnie urażona.#4.


– Jeśli Paryż jest miastem miłości, to jakie jest miasto nienawiści?
– Pierwszy (i ostatni) raz, kiedy byłem w Filadelfii, nie minęło 20 minut, odkąd wysiadłem z autobusu, kiedy 8-latek powiedział mi, żebym się pierdolił.#5.


Podczas bójki jedno z moich dzieci rozbiło szybę i 20 lat później nadal nie przyznają się, kto to zrobił. Nie wiedzą, że mam nagranie z kamery monitoringu i zamierzam je ujawnić na weselu sprawcy.#6.


Musimy wrócić do kupowania płyt CD i DVD, bo co masz na myśli, mówiąc, że strona ze streamingiem może po prostu coś zdjąć.#7.


Nie rozumiem tego. Dlaczego nie skupić się na tym, aby SI wykonywało bardziej przyziemne zadania, które nie wymagają kreatywności i niuansów? Użyć jej, aby żywi ludzie mieli więcej wolnego czasu, aby mogli skupić się bardziej na rzeczach, które kochają? Naciskanie na nią, aby pisała powieści, tworzyła muzykę i tworzyła sztukę, jest dziwne jak cholera.#8.


Jak to możliwe, że Bestia w „Pięknej i Bestii” nigdy nie powiedziała: „a tak w ogóle, tak naprawdę mam na imię Darek” czy cokolwiek innego. Po prostu pozwala jej nazywać go Bestią przez cały film.#9.


Bycie ciocią jest całkiem fajne, po prostu wymyślam różne rzeczy. Powiedziałam siostrzenicy, że mam T-Mobile, a T-Mobile nie ma odpowiednich satelitów, aby odtwarzać muzykę JoJo Siwa.#10.


Właśnie się dowiedziałem, że wszystkie SMS-y „Jesteś najlepszy!”, które wysyła mi tata, to jedna z trzech opcji szybkiej odpowiedzi w jego Toyocie Rav4.#11.


Wszedłem na siłownię o 5:30 rano i pewna kobieta, którą spotykam tu rankami, zobaczyła mnie i powiedziała: „Późny start w piątki, podoba mi się to” i myślę, że dobrze jest wiedzieć, że mam nowego wroga.#12.


Walka o opiekę między moimi rodzicami była tak brutalna, że sędzia orzekł, że kiedy będę na tyle duży, aby mówić, będę mógł sam zdecydować, gdzie chcę mieszkać, więc w wieku 3 lat wprowadziłem się do sędziego.#13.


Gdyby w Mario Kart chodziło o czystą jazdę, wygrałbym każdy wyścig, ale niestety moi konkurenci upierają się przy wielu niesportowych zachowaniach.#14.


Bycie nauczycielem bywa takie żenujące; potknęłam się o regał w mojej klasie tak, że wszystkie flamastry, które nosiłam w kieszeni koszuli, wypadły, a jeden z moich uczniów zapytał: „Wszystko w porządku, Sonic?”.
LMFAOOOOOOOOO#15.


Wczoraj zwolniono mnie z pracy (przewidywałam, że to nadchodzi, to tylko stanowisko sezonowe, mam już nową pracę) i zapytali mnie, czy nadal mogę pojawić się dzisiaj na mojej zmianie, bo nikt inny nie może jej wziąć. Powiedziałam, że tak. Minęło 10 minut, od kiedy miałam się stawić, a leżę sobie w łóżku.#16.


Poszedłem na nieudaną randkę z internetu z kimś, kto korzystał z aplikacji randkowej po raz pierwszy i nie znał etykiety dotyczącej ghostowania, więc powiedziałem, że tak, ghostowanie jest całkowicie normalne i nikogo to tak naprawdę nie obchodzi. Następnego dnia ona mnie zghostowała :)#17.


Mój kierowca Ubera flirtował ze mną i był uroczy, więc wymieniliśmy się Instagramami, a on odpowiedział: „Jesteś urocza, powinniśmy się kiedyś wspólnie zrelaksować” i kiedy zaakceptował moją prośbę o obserwację, jego najnowszy post został zatytułowany „Mojej pięknej żonie i oddanej matce moich dzieci”...#18.


Kiedy gramy w Mario Party w domu moich rodziców, nikomu nie wolno być Birdo, ponieważ Birdo niepokoi i denerwuje moją mamę...#19.


Próbowałem rzucić tę pracę, ale powiedzieli, że nie
Dobry wieczór
Kiedy podpisałaś kontrakt, musiałeś zobowiązać się do przepracowania w naszej firmie co najmniej 1 roku. Zostałaś zatrudniony 03.06.2022; w związku z tym najwcześniejszą dostępną datą odejścia będzie 03 czerwca 2023 r.#20.


Moje dziecko kazało mi kupić placek dyniowy. Gotuję półtorej godziny, zostawiam do ostygnięcia na dwie godziny... Daję mu to, a on patrzy mi prosto w oczy i mówi: „Nabrałem cię”...6

Oglądany: 17249x | Komentarzy: 30 | Okejek: 95 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało