Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

15 osób ujawnia społecznie nieakceptowalne fakty o sobie

31 505  
164   77  
Bez względu na to, jak otwarci i szczerzy się wydajemy, nadal istnieją rzeczy, które wolimy zachować dla siebie. W końcu ludzie są istotami społecznymi, a nasza reputacja, a także bycie akceptowanym, mają kluczowe znaczenie.

#1.


Uważam, że dzieci są brzydkie jak cholera.

#2.

Jestem kobietą, która dobrowolnie poddała się sterylizacji.

#3.

Nie dbam o swoją higienę tak bardzo, jak powinienem. Zwłaszcza jeśli chodzi o prysznic i mycie zębów. Nie chodzi o to, że nie dbam o to, ale depresja sprawia, że czasami jest to dla mnie trudne jak diabli.

#4.

Jestem 38-letnim mężczyzną, który śpi z pluszakami.

#5.


Jestem bardzo szczęśliwy wracając do domu po pracy i gdy zostaję w łóżku przez resztę dnia, przez większość dni w tygodniu.

#6.

Nie lubię rozmawiać. Nie chodzi o to, że boję się mówić, po prostu przez większość czasu wolę siedzieć cicho. Niestety, żyjemy w świecie, który wymaga, by dużo mówić, jeśli chce się nawiązywać kontakty.

#7.

Ignoruję SMS-y i połączenia. Zaczyna się od „odpowiem później”, a po jakimś czasie czuję, że minęło zbyt dużo czasu, by odpowiedzieć, więc tego nie robię. Nie jest to złośliwe, ale zakładam, że inni tak to odbierają.

#8.

Nie mam przyjaciół i dobrze czuję się w samotności. Jestem też przygotowany na to, że umrę sam.

#9.


Urodziłam dziecko w wieku 17 lat, kilka lat później ponownie zaszłam w ciążę i nie było mnie stać na kolejne dziecko. Moje rodzeństwo, które nie mogło mieć dzieci, adoptowało moje dziecko.

#10.

Jako dziecko ćwiczyłem mimikę twarzy, ponieważ zawsze mówiono mi, że zachowuję się jak robot i jestem pozbawiony wyrazu (nie mniej przez moich rodziców). Dosłownie uczyłem się jak zachowują się popularne dzieci w szkole, abym mógł się zaprzyjaźnić. Myślę, że jestem autystyczny, ale czasami boję się, że ludzie po prostu założą, że jestem psychopatą.

#11.


Jestem dziewczyną i zapuściłam włosy na nogach, ponieważ byłam molestowana przez 80-letniego mężczyznę, który powiedział, że mam „ładne nogi” gdy miałam 11 lat. Chyba po prostu to moje zabezpieczenie, że nigdy więcej to się nie powtórzy.

#12.

Celowo udaję, że nie słyszę, jak ludzie mnie wołają lub pytają o różne rzeczy w sytuacjach towarzyskich. Również w tłumie, gdy ludzie rozmawiają w kręgu, wyłączam się, jeśli nie jestem zainteresowany.

#13.

Moi rodzice są dla siebie kuzynami. Nikt (spoza rodziny) o tym nie wie. Nie ma to negatywnego wpływu na dzieci.

#14.


Jestem gruby.

#15.

Nienawidzę pracować, ale to nie znaczy, że jestem leniwy. Żyję, wykonując kilka pobocznych zajęć i uwielbiam to. Zarabiam około 40 tys. złotych rocznie, ale mam wszystko, czego potrzebuję: jedzenie, schronienie i wspaniałych ludzi wokół siebie.
5

Oglądany: 31505x | Komentarzy: 77 | Okejek: 164 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało