Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Internauci opowiadają o sekretach swoich drugich połówek, o których dowiedzieli się dopiero po ślubie

34 352  
197   44  
Często mówi się, że ślub niszczy związek, że nie poznasz naprawdę swojego partnera/partnerki, aż nie weźmiecie ślubu, czy że ślub po prostu zmienia ludzi. Każdy przypadek jest inny, ale jedno jest pewne – niektóre sekrety wychodzą na jaw dopiero po założeniu obrączki na palec...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Ożeniłem się z nią, wiedząc, że oboje byliśmy już raz rozwiedzeni. Okazało się, że moja ówczesna żona była zamężna o jeden raz więcej. Pomyślałem: „OK, to pewnie coś w stylu ślubu w Vegas. Każdy kiedyś był młody...”.
Ale nie w tym przypadku... Przez 7 lat (!) była żoną swojej miłości z lat dziecięcych. Okazuje się, że kłamała niemal we wszystkim, co dotyczyło jej życia osobistego. Rozwiedliśmy się trzy lata później.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!

W trakcie swojej kariery wojskowej nigdy nie płacił podatków. Nigdy! Przez 5 lat! Wciąż nie mogę się nadziwić, jak to w ogóle możliwe. Podsumowując, po 6 miesiącach małżeństwa próbuję kupić kanapkę, a moja karta zostaje odrzucona. Niesamowita sprawa. Sprawdziliśmy wspólne konto bankowe – Urząd Skarbowy zabrał wszystko. Jesteśmy spłukani.

#3.

Kliknij i zobacz więcej!

Nie wiedziałam, że mój mąż potrafi wydać z siebie dźwięk, który brzmi DOKŁADNIE jak świnka morska. Nadal nie rozumiem, jak on to robi. Teraz nasz 10-letni syn też potrafi wydawać taki dźwięk, a ja po prostu tego nie ogarniam. To jakieś czary...

#4.

Kliknij i zobacz więcej!

Był prawie kompletnie aseksualny. Rozumiem, każdy człowiek jest inny i każdy ma inne potrzeby, ale to naprawdę coś, o czym musisz poinformować swojego partnera przed podjęciem takiego zobowiązania.

#5.

Kliknij i zobacz więcej!

Szalony sposób, w jaki został wychowany. Jego rodzeństwo chodziło do przedszkola, ale on nie. Był zamknięty w pokoju, gdy rodzice pracowali (jest najstarszy). Najdziwniejsze jest to, że w ogóle mu to nie przeszkadza, nie ma żalu, kompleksów ani urazy do rodziców.

#6.

Kliknij i zobacz więcej!

Znał na pamięć KAŻDE słowo z filmu „Shrek” z 2001 roku. Zrozumiałam to dopiero, gdy byliśmy małżeństwem od PIĘCIU LAT.

#7.

Kliknij i zobacz więcej!

Druga lodówka w garażu. Pewnego dnia zauważyłam, że nasza córka je loda na patyku i zapytałam ją, skąd go wzięła. Powiedziała, że z „lodówki taty”, więc chciałam się dowiedzieć, co to oznacza. Wyszła na zewnątrz i pokazała mi, czym jest „lodówka taty” i niech mnie diabli. Nie wiem, jak to się stało, że jej nigdy nie widziałam.

#8.

Kliknij i zobacz więcej!

Zapytałam kiedyś o to moją mamę. Powiedziała, że dopiero po ślubie dowiedziała się, że mój tata bardzo często uczestniczy w pogrzebach! Przyznała, że w pierwszym roku ich małżeństwa zaczęło ją to intrygować. Raz to był znajomy przyjaciela rodziny, potem dalszy krewny, stary nauczyciel gry na fortepianie itp. – ojciec zawsze musiał uczestniczyć w mszy za ich dusze.
Ojciec pochodzi z ogromnej rodziny z mnóstwem rodzeństwa/wujków/ciotek i ma wielu dalszych przyjaciół i krewnych. Mama zapytała go kiedyś, dlaczego uczęszcza na te wszystkie ceremonie, nawet jeśli prawie nie zna danej osoby, a on odpowiedział, że po prostu czuje, że jest to właściwa rzecz. Jego mama go tak wychowała.
Nie miejcie niewłaściwego wrażenia – mój tata jest całkowicie zdrowy psychicznie. Moi rodzice są małżeństwem 42 lata i nadal świetnie się dogadują.

#9.

Kliknij i zobacz więcej!

Wiele lat temu mój krewny ukrywał żonę i dzieci w innej części kraju przed swoją nową żoną. Sprawa się rypła, kiedy jego połowica zadzwoniła do jego rodziców, a „stara żona” odebrała telefon.
Jeszcze ciekawiej, że ta „stara żona” myślała, że facet zginął na wojnie.

#10.

Kliknij i zobacz więcej!

Jego romanse. Poślubiłam osobę, która aktywnie spotykała się z wieloma innymi kobietami i naprawdę świetnie to ukrywała. Dopóki się nie pobraliśmy.
Potem nagle romanse były wszędzie widoczne, gdzie tylko nie spojrzeć, a on już nie próbował ich ukrywać. Oczywiście już teraz jesteśmy po rozwodzie.

#11.

Kliknij i zobacz więcej!

Nie pobraliśmy się (na szczęście), ale… wiedziałam, że ma dwójkę dzieci z dwiema poprzednimi kobietami. O pozostałej trójce kaszojadów z dwiema innymi kobietami nie wiedziałam, dopóki się do mnie nie wprowadził.
Po zerwaniu miał jeszcze dwójkę z dwiema innymi kobietami. Z tego co wiem, nie dba o żadne ze swoich dzieci.

#12.

Kliknij i zobacz więcej!

Nie wiedziałam, że mój mąż potrafi żonglować. LOL. Jak to się stało, że wydało się to dopiero po 8 latach? Nie wiem...

#13.

Kliknij i zobacz więcej!

Facet miał poważne zaburzenia erekcji. Byliśmy wtedy świadkami Jehowy, więc nie wolno nam uprawiać seksu przed ślubem. Okazało się później. Już nie jesteśmy razem.

#14.

Kliknij i zobacz więcej!

Nigdy nie pobraliśmy się i nie jesteśmy już razem, ale ona jest matką mojego syna.
Ukrywała przede mną to, jaką jest świetną mamą...
Przez długi czas była zdania, że nie chce mieć dzieci, że się nie nadaje itp. Długo rozmawialiśmy na ten temat i w końcu zdecydowaliśmy się na dziecko.
Ta kobieta walczy z depresją, wczesną menopauzą i endometriozą. Każdy dzień jest dla niej inny, ale Boże, ta kobieta jest w stanie zrobić wszystko dla naszego dziecka.
Między nami się nie ułożyło, nic złego, po prostu okoliczności, ale bardzo kocham ją za to, jaką jest matką dla naszego dziecka.

#15.

Kliknij i zobacz więcej!

Jego ulubionym dinozaurem jest triceratops. Dowiedziałam się o tym od naszego dwulatka.

5

Oglądany: 34352x | Komentarzy: 44 | Okejek: 197 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało