Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Jay Leno Show - gadki wybrane XVII

28 882  
5   7  
Wejdź dalej...Jeśli Niemcy nabijają się z Polaków lub Polacy z Niemców to słychać protesty, a jeśli Amerykanin nabija się z Amerykanów to jest cisza... No może nie do końca, bo przerywana parsknięciami...

Słyszeliście o tym pastorze zmarłym w trakcie lotu, którego ciało przeniesiono do 1. klasy? Stworzyło to niebezpieczny precedens - teraz pasażerowie klasy ekonomicznej popełniają samobójstwa, by mieć więcej miejsca na nogi.

* * * * *

Podczas ostatniego wywiadu Woody Allen powiedział, że Scarlett Johansson jest zabójczo seksowna. Powiedział też, że gdyby była 15 lat młodsza i z nim spokrewniona, z pewnością by się z nią pobrał.

* * * * *

Dziś premierowy lot Airbusa 380. Może on pomieścić 550 pasażerów albo 7 tłustych Amerykanów.

* * * * *

Wg ankiety przeprowadzonej przez jedno z kobiecych czasopism rzeczą najbardziej pożądaną przez kobiety są pieniądze. 44% kobiet chciałoby mieć więcej pieniędzy a tylko 4% więcej seksu. No cóż, nie jestem ekonomistą ani żadnym geniuszem logiki, ale drogie panie, jeśli chcecie więcej pieniędzy...

* * * * *

Policja w Nowym Jorku znalazła w tym tygodniu mieszkanie, w którym "mieszkało" około 400 gołębi i 200 szczurów. To pewnie miała być nowa restauracja sieci Taco Bell.

* * * * *

Raper P. Diddy powiedział w wywiadzie, że uprawiał seks tantryczny ze swoją dziewczyną przez 30 godzin. No to pobił mój stary rekord o 29 godzin i 58 minut.

* * * * *

P. Diddy kochał się ze swoją dziewczyną przez 30 godzin. Niesamowite, nieprawdaż? Smutne jest jednak to, że gdy wreszcie skończyli ona przyznała, że była naprawdę bliska orgazmu.

* * * * *

W Nevadzie jako część szkolenia strażacy spalili słynny burdel "The Mustang Ranch". Niestety, dwóch kongresmenów nie zdołało się uratować.

* * * * *

Wg najnowszych badań grillowanie szkodzi prostacie. Dobrze, że się dowiedziałem - w ten weekend nie będę sobie grillował prostaty.

* * * * *

Najnowszy trend u nas w tej dziwnej Kalifornii? Ludzie chodzą na zajęcia z jogi razem z psami. Czyż to nie przedziwne? Nieźle się uśmiałem z tego razem moim kotem, gdy mu to powiedziałem na Pilatesie.

* * * * *

Wg Ministerstwa Zdrowia wielu amerykanów gra w "rosyjską ruletkę" jeśli chodzi o seks. Pewnie chodzi im o seks bez zabezpieczeń. Ja jednak sądzę, że jeśli chodzi o seks i powiązane z nim gry to więcej amerykanów gra w pasjansa.


Więcej gadek...

Oglądany: 28882x | Komentarzy: 7 | Okejek: 5 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

13.11

12.11

11.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało