Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nie, ta owca o pysku krowy i świńskim ogonie to nie jest dzieło AI

10 847  
53   16  
Czy słyszałeś legendę o Chimerze, potworze stworzonym z głowy lwa, o ciele kozy i ogonie węża? Oczywiście, że nie, nikt przecież nie pamięta tych głupot z mitologii greckiej. No, chyba że jesteś fanem mitologii greckiej.
2060387ff1108f1pomes_korovy_sobaki_.jpg

Na Chimerę przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać, niemniej możemy być dumni! Oto Beltex – mieszanka krowy, psa i świni w ciele owcy!
To niesamowite, jak obraz potulnej owieczki może ewoluować w obraz żądnego zemsty... tego no... czegoś. To ten moment, kiedy idąc na ucztę baranka, uświadamiasz sobie, że to ty jesteś daniem głównym.

20603881ce77bb1pomes_korovy_sobaki_.png

Nie bądźmy jednak sceptyczni, toż to sama natura. To tylko krowa, ale jeśli spojrzysz z drugiej strony, to jednak świnia! Twój światopogląd komplikuje tylko śnieżnobiały pysk – od krowy albo od psa. Z tyłu natomiast wystaje zupełnie niezrozumiały łysy ogon, a kręcone futro i nogi nadają tej żywej konstrukcji status owcy. Tak, zdecydowanie. To musi być owca!

Swój uparty wygląd i przynależność do grupy owiec zawdzięcza swemu przodkowi, belgijskiemu Texelowi. Hodowca, który był odpowiedzialny za wymyślenie nazwy dla nowej rasy, nie przejmował się i po prostu połączył pierwsze sylaby starej nazwy i miejsca pochodzenia: bel i tex.

2060389658c6767pomes_korovy_sobaki_.jpg

Ważące prawie sto kilogramów zwierzę różni się jednak od swojego przodka cieńszą kością i fanatycznym zamiłowaniem do kulturystyki. Ciężkie i mocne mięśnie chimerycznego jagnięcia są w niektórych miejscach dwukrotnie większe niż mięśnie rasy bazowej. A mocne mięśnie pozwalają na dobry wzrost produkcji ilości mięsa z jednego zwierzęcia. Więcej mięsa to więcej pieniędzy. Więcej pieniędzy to więcej pieniędzy. Czego nie rozumiesz? Ponadto produkt końcowy okazał się też nietłusty i delikatny.

Tak więc baranek kulturysta z pozornie przerobioną w Photoshopie głową zyskuje popularność wśród smakoszy na całym świecie. Zwierzęta dostarczają dużo mięsa i cieszą się dobrym zdrowiem. Beltex zdobył nawet uznanie wśród hodowców przy procesie reprodukcji większych i silniejszych jagniąt innych ras – jest super.

Każda potwora znajdzie swego amatora! A dobra dupa to... chyba się zagalopowałem.

2060390330167c7pomes_korovy_sobaki_.jpg

8

Oglądany: 10847x | Komentarzy: 16 | Okejek: 53 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało