Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Rady, o które nikt nie prosił, ale każdy z nas ich potrzebuje #2

32 613  
190   55  
Proste, ale cenne rady, które mogą ułatwić Ci życie.

#1.


Chroń swój słuch na koncertach/głośnych wydarzeniach. Być może teraz nic ci nie jest, ale po latach to się może zmienić.

#2.

Robiąc taco, najpierw rozłóż ser, a później gorące nadzienie. Dzięki temu ser się roztopi i utworzy mechaniczne połączenie ze skorupką taco i pomoże im trzymać się razem, dzięki temu jest mniejsze prawdopodobieństwo, że pęknie i wszystko wyleci na twoje ubranie.

#3.


Poszukaj miejsca z bardzo małym zanieczyszczeniem światłem i obserwuj gwiazdy. Niewiele osób widziało naprawdę ciemne niebo – i będzie coraz trudniej je znaleźć, ponieważ miasta stają się coraz większe i jaśniejsze, a populacja rośnie.

#4.

Dbaj o swoje zęby.

#5.

Moją ulubioną radą jest „jedyną osobą, do której powinieneś się porównywać, jesteś Ty z twojej przeszłości”, której sam się nauczyłem jakiś czas temu. Każdy ma inną perspektywę i swoją drogę. Mam 31 lat i moje życie jest inne niż to, które miała moja mama, jak miała 31 lat, czy mojej siostry. I to jest w porządku. Moim celem w życiu jest być szczęśliwym, to wszystko.

#6.


Odwróć ten pieprzony papier toaletowy we właściwą stronę, ty potworze!

#7.

Zapraszaj ludzi, którzy zawsze zapraszają ciebie. Nie zawsze to oni powinni być inicjatorami.

#8.

Nie trwaj przy kimś, kto jest dla ciebie zły, ponieważ nie chcesz być sam. Niszczysz siebie pod kątem przyszłych związków i marnujesz cenny czas, którego nigdy nie odzyskasz. Jeśli jesteś w związku, który nie jest zdrowy: odejdź.

#9.


Jeśli jesteś w ciąży, nie bierz szczeniaka.

#10.

Słuchaj swojej intuicji. Możesz nie rozumieć, dlaczego nie ufasz komuś lub kogoś nie lubisz, ale w końcu zobaczysz powód. Byłam najbardziej zraniona w sytuacjach, gdy nie ufałam sobie i chciałam dać innym szansę, ponieważ czułam, że jestem zbyt krytyczna. Jednak moja intuicja nigdy się nie myliła.

#11.

Nie miejcie dzieci, jeśli wiecie, że nie będzie was na nie stać.

#12.

Głosuj. Kandydat na prezydenta nigdy nie będzie idealnie zgodny z Twoimi przekonaniami. Najlepsze, co możesz zrobić, to spróbować przesunąć szalę w swoim kierunku. Przyjrzyj się polityce i stanowiskom. Znajdź kandydata, który przybliży Cię do tego, czego chcesz. Ponieważ niegłosowanie jest w rzeczywistości działaniem przeciwko własnym osobistym interesom.

#13.


Poświęć chwilę każdego dnia, aby wyjść z domu i docenić świat. Bez względu na to, co wydarzy się dziś, jutro lub za sto lat: słońce wzejdzie. Być może są kwiaty, których zapach możesz poczuć. Może ćwierkają ptaki.

#14.

Kluczem do bycia charyzmatycznym jest sprawienie, by druga osoba czuła się dobrze sama ze sobą.

#15.

Odpuść sobie, to nie jest tego warte.

W poprzednim odcinku

9

Oglądany: 32613x | Komentarzy: 55 | Okejek: 190 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

14.06

13.06

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało