Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najdziksze newsy tygodnia – Skąpe stroje olimpijskie amerykańskich zawodniczek

71 535  
263   114  
Dzisiejszy odcinek będzie bardziej pikantny niż zwykle, a to za sprawą hiszpańskiego polityka czy meksykańskich żartownisiów. Znajdzie się też jednak miejsce na informację o finale sprawy księdza od orgii na plebanii.

#1. Wietnamska biznesmenka została skazana na śmierć za zdefraudowanie miliardów dolarów


44 miliardy dolarów. Tyle wg ustaleń wietnamskiego sądu zdefraudowała Truong My Lan. 67-letnia deweloperka przez kilkanaście lat zapożyczała się w banku Saigon Commercial Bank, jednak zwracania pożyczek w kreatywny sposób unikała. W końcu jednak jej machlojki zwróciły uwagę wietnamskich organów finansowych, które przyjrzały się bliżej wymyślnym praktykom stosowanym przez My Lan. W trakcie prowadzonego przeciwko kobiecie dochodzenia zgromadzono 104 kartony dokumentacji o łącznej wadze 6 ton, przesłuchano 2700 osób i zaangażowano do pracy 10 prokuratorów, a także 200 prawników. Wskutek prowadzonych działań sądowych skazano wszystkich 86 oskarżonych, którzy otrzymali wyroki od 3 lat w zawieszeniu do dożywocia. Główna oskarżona usłyszała wyrok śmierci, który zdaniem ekspertów ma zmotywować My Lan do zwrócenia 27 miliardów dolarów.

#2. Hiszpański polityk wyleciał z pracy po tym, jak światło dzienne ujrzały nagrania, na których żywi się odchodami


Jeden polityk, jeden słoik. Daniel Gómez del Barrio naoglądał się chyba największych dzieł światowej kinematografii i zainspirował się nimi na tyle, by odgrywać scenki w podobnych klimatach. Młody lewicowy radny z gminy Ilescas w środkowej Hiszpanii musiał gęsto się tłumaczyć z opublikowanych w sieci zdjęć i filmów, na których między innymi tarza się po podłodze, błaga o nazywanie go szmatą i spożywa własne odchody. Wieść o wyczynach stojącego na czele wydziału ds. młodzieży i rodziny del Barrio dotarła choćby do burmistrza José Manuela Tofiño, który nie miał większego wyjścia i zwolnił mężczyznę z pracy. Ten wkrótce po zwolnieniu wyprowadził się z miasteczka. W tym samym tygodniu ojciec mężczyzny oddał odznakę policyjną i przeszedł na emeryturę.

#3. Jedna z meksykańskich stacji telewizyjnych pokazała męskie jądra w trakcie zaćmienia Słońca


Jakiś czas temu pisaliśmy o francuskim naukowcu, który zszokował świat zdjęciami kiełbasy chorizo udającej powierzchnię Proximy Centauri. Realizatorzy transmisji w meksykańskiej telewizji RCG raczej nie próbowali pójść śladem Etienne’a Kleina i swój materiał puścili całkiem serio – ku zdumieniu oglądających. Widzów poproszono wcześniej o podsyłanie zarejestrowanych przez nich treści związanych z niedawnym zaćmieniem Słońca, ale chyba zapomniano o ludzkiej skłonności do robienia sobie jaj ze wszystkiego. Jakiś żartowniś wysłał redakcji film ze zbliżeniem na zaćmione męskie jądra, a potem nikt w redakcji nie zweryfikował nadesłanych materiałów albo kolejny żartowniś przepuścił film z kolejki moderatorskiej i tym sposobem na antenie RCG doszło do zaćmienia, które wyróżniło się na tle tego związanego z największą gwiazdą w naszym Układzie Słonecznym.

#4. Ksiądz, który zorganizował słynną orgię na plebanii, usłyszał wyrok sądowy


Słynna orgia na plebanii. Zapytasz może która. Ta, na której trzeba było wzywać pogotowie do mężczyzny, który przedawkował środki na erekcję. Impreza, od której aż huczało w całej Polsce, właśnie doczekała się swojego finału w sądzie. Przypomnijmy, że ksiądz Tomasz Z. z Dąbrowy Górniczej zorganizował na plebanii imprezę, której nie powstydziłby się Wilk z Wall Street. Impreza wymknęła się jednak spod kontroli, a sprawa trafiła do sądu, który właśnie uznał Tomasza Z. za winnego nieudzielenia pomocy, udostępniania nielegalnych substancji odurzających oraz dopuszczania się przestępstw na tle seksualnym. Duszpasterz będzie mógł przez kolejne 18 miesięcy oddawać się refleksji na temat swojego postępowania za murami więziennymi.

#5. Amerykańskie sportsmenki narzekają, że ich nowe stroje sportowe są zbyt skąpe


Strój sportowy powinien być wygodny, czasem funkcjonalny, a u kobiet – przede wszystkim musi uwydatniać odcisk wielbłądziego kopyta. Firma NIKE doskonale rozumie, że baba lubi pokazać tyłek i odsłonić czasem bobra i dlatego przygotowała amerykańskim olimpijkom stroje odzwierciedlające upodobania kobiet. Obcisłe spodenki stanowiące część sportowego stroju wycięto wysoko i to w taki sposób, że niewiele zostaje już wyobraźni. Obecna wicemistrzyni świata w skoku w dal Tara Davis-Woodhall ironizuje na przykład, że jej okolice intymne będą widoczne lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Kilkukrotna mistrzyni biegowa Lauren Fleshman podchodzi do tematu mniej żartobliwie i mówi między innymi, że zawodniczka w trakcie zmagań powinna myśleć o swoim występie, a nie zastanawiać się, jak mocno widoczne są części intymne jej ciała.

O pewnych sprawach lepiej w ogóle nie myśleć, tylko od razu wejść w link z newsami z poprzedniego odcinka.
3

Oglądany: 71535x | Komentarzy: 114 | Okejek: 263 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

24.05

23.05

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało