Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Ludzie dzielą się najgorszymi rzeczami, jakie zrobili swoim byłym

56 537  
381   117  
Jak się zachować po rozstaniu będącym najczęściej wynikiem zdrady? Jedni odchodzą bez słowa, a inni muszą odpłacić byłym za doznane upokorzenie.

#1.

Wywaliłem ją z moich mediów społecznościowych. Wymazałem 6 lat (w tym 2,5 roku po ślubie) z mojego życia. Posty, komentarze, polubienia, zdjęcia… wszystko.

Jestem mężczyzną i ofiarą przemocy. Mężczyźni mogą być ofiarami. Wymazanie mojej byłej żony było ekstremalne trudne, ale zasłużyła na to!

#2.

W jego telefonie zastąpiłam numer suki, do której potajemnie wysyłał zdjęcia penisa, numerem jego mamy. Obie nie miały zdjęcia profilowego, więc z góry miał przerąbane.

#3.

Zdradziła mnie z moim „przyjacielem”.

Być może nie jest to najbardziej dojrzała rzecz, ale w chwili, gdy się o tym dowiedziałem, nie powiedziałem do niej ani słowa. Po prostu wstałem i wyszedłem.

#4.

Oboje jesteśmy radcami prawnymi. Dowiedziałam się, że mnie oszukał. Wzięłam jego togę i ukryłam je w dniu, w którym wiedziałam, że jest mu potrzebna, bo miał rozprawę w Sądzie Najwyższym. Musiał stawić się przed sędzią i wyjaśniać, dlaczego nie ma swojej togi.

#5.

Powiedziałem jej, że jej ulubiona torebka od projektanta, którą jej kupiłem, była podróbką.

Oczywiście, że była to oryginalna torebka, ale słyszałem, że dość szybko ją komuś dała.

Jakaś przypadkowa osoba ma naprawdę ładną, oryginalną torebkę Yves Saint Laurent i to mnie uszczęśliwia.

#6.

Odgadłem jej hasło (blink182) i usunąłem jej konto na MySpace.

#7.

Zamówiłem rybę surströmming i wepchnąłem ją do wieszaków na zasłony po tym, jak mnie zdradziła, a resztę soku wlałem do pralki i wyszedłem.

#8.

Stałem tuż za nią w kolejce w sklepie i widziałem, jak szeroko otworzyła oczy, gdy mnie zobaczyła, więc wiem, że mnie rozpoznała. Nie widziałem jej od około 10 lat, a to ona odeszła bez słowa i traktowała mnie jak powietrze, więc to ja teraz udałem, że jej nie poznaję.

#9.

Pracowałam na pełny etat i dorabiałem wieczorami, by zapewnić nam byt, co, jak sądzę, dało jej zielone światło na spotykanie się i zdradzanie mnie z kolegą z jej pracy. Rozstaliśmy się i od razu zaczęli się spotykać. Na serio mój świat się wtedy zawalił. Niecały rok później zaręczyli się. Latem po zaręczynach wpadłem do niej i chwilę porozmawialiśmy. Przyznała, że nadal coś do mnie czuje, powiedziałem jej, że ja też. Skończyło się na tym, że kochaliśmy się tej nocy. Właściwie to już nic do niej nie czuję i w drodze do domu napisałem do jej narzeczonego (miałem jego numer, bo wysłał mi SMS-a, bym zabrał swoje rzeczy po rozstaniu) i powiedziałem, że właśnie się z nią przespałem i wysłałem gorące zdjęcia. Zaręczyny zostały odwołane i musiała wyprowadzić się do swojego domu. Wcale nie jest mi z tym źle.

#10.

Byłem człowiekiem zajmującym się windykacją. Moja eks była mi winna pieniądze. Nie spłacała też swojego samochodu.
Kiedy zaczęła mnie nękać, zadzwoniłem i zapytałem dealera, ile jest dla nich wart ten samochód. Kiedy wróciła wieczorem do domu, zobaczyła, jak konfiskujemy jej samochód.

#11.

Dowiedziałem się, że mnie zdradziła, ponieważ kiedy wszedłem do komputera, aby zalogować się na Facebooku, okazało się, że ona korzystała ze swojego konta i zapomniała się wylogować, a pisała do niej przyjaciółka. W ten sposób dowiedziałem się o zdradzie.

20 minut później zawiozłem ją do samochodu z jej rzeczami i zostawiłem ją płaczącą przed mieszkaniem jej mamy, podczas gdy ona błagała mnie o kolejną szansę. Jej mama spała i nie słyszała jej pukania ani wołania, więc zostawiłem ją na deszczu i odjechałem. Spędziła następne kilka lat na odblokowywaniu mnie i sprawdzaniu mojego Facebooka, a następnie blokowaniu mnie ponownie. Każde zdjęcie, które publikowała z nowym facetem, komentowała, że on traktuje ją o wiele lepiej niż ja, ale nikt kto nas znał w to nie wierzył, bo była przeze mnie traktowana po królewsku.

#12.

Zerwałem z nią i dwa tygodnie po rozstaniu dostaję od niej wiadomość z żądaniem zwrotu perfum, które mi wcześniej podarowała. Wyjaśnia, że nie może przeboleć faktu, że poznaję nowe dziewczyny, mając na sobie perfumy, które dla mnie wybrała. Zobowiązałem się i wysłałem je do niej, a jednocześnie poprosiłem o zwrot dwóch moich nowo zakupionych (i cholernie drogich) bluz z kapturem, które w pewnym sensie mi ukradła. Przysłała mi zdjęcie, jak je pali...

#13.

Zdradziła mnie, więc przeleciałem jej siostrę.

#14.

Studenckie czasy. Moja była mnie rzuciła i zaczęła spotykać się z innym facetem (i jestem całkiem pewny, że byli razem, zanim mnie rzuciła, ale nie mam na to dowodu). Więc wielokrotnie spałem z dziewczyną, z którą była wynajmowała mieszkanie. Wiedziałem, że moja była nie cierpi tej dziewczyny. Starałam się zaplanować czas przychodzenia i wychodzenia z jej pokoju wtedy, kiedy była w domu. Ta dziewczyna była bardzo atrakcyjna i zadowolona z nieformalnego romansu i jestem pewien, że w pewnym sensie wiedziała, co robię. Świetnie się bawiłem, ona też, i wiem od innej wspólnej znajomej, że to doprowadzało moją byłą do szału.
27

Oglądany: 56537x | Komentarzy: 117 | Okejek: 381 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało