Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Sztuczki, jakich używa profesjonalny fotograf, by uzyskać niesamowite zdjęcia II

24 644  
112   16  
W fotografii perspektywa jest wszystkim. Artysta za pomocą swojej wyobraźni opowiada różne historie o przedmiocie ukazanym w kadrze, pokazując go pod różnymi kątami. Perspektywa nadaje zdjęciu głębię i może zamienić je w prawdziwy obraz 3D. Tę właśnie cechę wykorzystuje w swoich fotografiach Hiszpan Jordi Puig.

Aby stworzyć spektakularne fotografie, sięga po przebiegłe techniki, posługując się najprostszymi dostępnymi środkami. Oto jak stworzyć prawdziwe fotodzieła przy użyciu plastikowej butelki i gazety.

#1.Istnieje wiele metod i technik, których fotografowie używają do zabawy z perspektywą. Kąt fotografowania, kadrowanie i wiele innych sposobów pomagają uzyskać najpiękniejsze zdjęcia. Mistrz fotografii z Barcelony, Jordi Puig, używa prostych technik, aby uchwycić wspaniałe zdjęcia, które następnie udostępnia na Instagramie. Używanie podarowanych przedmiotów jako rekwizytów pomaga hiszpańskiemu fotografowi uchwycić zapierające dech w piersiach sceny. Trochę kreatywnego myślenia, zręczności i – voila!

#2.
#3.
#4.
#5.
#6.

#7.
#8.
#9.

#10.
#11.

#12.Proste i skuteczne triki Jordi Puiga inspirują początkujących fotografów. Wszystko, co masz pod ręką, może pomóc w zrobieniu świetnych zdjęć. Zwykła plastikowa butelka może zmienić obraz nie do poznania. Kiedy talent łączy się z pomysłowością, rezultat jest naprawdę fajny, a hipnotyzujące zdjęcia Puiga są tego dowodem.

W poprzednim odcinku

36

Oglądany: 24644x | Komentarzy: 16 | Okejek: 112 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało