Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najgłupsze rzeczy, za jakie ludzie wylecieli z pracy

25 216  
175   59  
Praca. Jedni ją szanują, a inni... robią wszystko, by z niej wylecieć. I poniżej historie ludzi, którzy przez swoją głupotę pożegnali się z robotą.

#1.

Koleś zbierający wózki w markecie zrobił z nich pokaźny pociąg i pchał je, gapiąc się w telefon. Potrącił starszą kobietę, łamiąc jej nogę i biodro. Natychmiast został zwolniony.

#2.

Ktoś w firmie został zwolniony, bo w czasie przerwy poszedł do łazienki, zaczął oddychać sprężonym gazem z puszki i zemdlał.

#3.

Wyjął pieniądze z kasy i się oddalił. Było tam kilka tysięcy dolarów. Został uchwycony przez trzy różne kamery monitoringu. Nie uciekł daleko.

#4.

Facet skserował wiele zdjęć swojego wacka, włożył je do kopert i umieścił pod wycieraczkami przednich szyb pracownic.

#5.

Powiedział, że się spóźni. Potem próbował nakłonić współpracowników, by dali mu trochę kasy na kaucję. Został aresztowany po tym, jak po pijaku jechał rano do pracy.

#6.

Udawał, że ma raka żołądka.

#7.

Nie pamiętam okoliczności, ale pracownik uderzył naszego dyrektora generalnego i wyszedł. Nie, policji nie wezwano, prawdopodobnie dlatego, że dyrektor generalny robił wiele podejrzanych rzeczy i prawdopodobnie dlatego dostał lepę na twarz. Zwolnił się sam.

#8.

Zrobił zdjęcia kobietom, które uważał za atrakcyjne, a następnie wszedł na Instagram i opublikował je z podpisem w stylu „Zatrudniacie najpiękniejsze dziewczyny”.

#9.

Koleś wziął wolne na pogrzeb dziadka w Wielkiej Brytanii, ale zamiast tego poleciał imprezować na Jamajce i ktoś na niego doniósł, podając jako dowód posty na fejsie.

#10.

Jeden z pracowników nieustannie podkradał żywność z lodówki, którą inni pracownicy wkładali do niej na lunch i kolację, by ją mieć późnym wieczorem w pracy. W końcu, po tygodniach skarg, dział IT zainstalował ukrytą kamerę i przyłapał kobietę, jak jadła dwa jogurty, czyjąś kolację i wypiła puszkę coli.

#11.

Mam pracownię stolarską i zatrudniam kilku pracowników. Miałem pracownika do wymiany okien. Jest w domu u klienta. W pokoju, w którym pracował, był w pełni zaopatrzony bar. Pracownik wypił butelkę alkoholu za 400 dolarów, a właściciel domu znalazł go nieprzytomnego w swoim pokoju gościnnym.

#12.

Oszuści zadzwonili i poprosili o 2 tys. dolarów, ona wyciągnęła je z sejfu i wręczyła im bez zadawania pytań.

#13.

Puścił z dymem sprzęt wart 45 000 dolarów po tym, jak naprawiał w nim elektrykę, do których to napraw był solidnie przeszkolony. Aby być uczciwym, prawdopodobnie nie powinniśmy byli dać mu nawet tej prostej naprawy elektrycznej, biorąc pod uwagę, jak niesolidny okazał się do tej pory.

#14.

Kierownik sklepu (około 30. roku życia) ukradł około 1000 dolarów z naszego banku i przeznaczył je na opłacenie wyjazdu na spotkanie ze swoją 14-letnią dziewczyną, która mieszkała w odległym stanie.

#15.

Bank. Jeden facet zarządzał nieaktywnymi kontami. Niesamowicie miły facet, wszyscy go lubili, pracował tam od lat.

Któregoś dnia po kontroli odkryto, że od dłuższego czasu defraudował pieniądze z nieaktywnych kont. Okazało się, że popadł w długi, z których nie mógł się wydostać i to było jedyne rozwiązanie tego problemu, na jakie wpadł. Nie tylko został zwolniony, ale trafił do więzienia.

#16.

Koleś owinął klatkę piersiową dość drogą miedzianą rurką, założył płaszcz i wyszedł. Problem zaczął się robić, gdy okazało się, że na zewnątrz jest zimno, miedź zaczęła się kurczyć i pozbawiać tchu nieszczęśnika. Zemdlał przed bramą wejściową. Strażnicy odwinęli rurkę i uratowali byłego już pracownika.

#17.

Koleżankę zwolniono po tym, jak aplikowała o pracę w innych firmach. Robiła to ze służbowego komputera po tym, jak została poinformowana, że jej aktywność na komputerze jest monitorowana. Kolegę zwolniono po tym, jak oglądał sobie filmiki o tematyce ślizganej, a stało się to także po tym, jak został poinformowany, że jego aktywność na komputerze jest monitorowana.

#18.

Kobieta i mężczyzna. Przyłapani w biurze szefa. Wypalili trawkę, w momencie nakrycia ona robiła mu dobrze oralnie.
1

Oglądany: 25216x | Komentarzy: 59 | Okejek: 175 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.05

21.05

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało