Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Złośliwie o IV RP VII

17 826  
3  
Kliknij i zobacz więcej!Czasy mamy ciekawe więc kolejna porcja złośliwych komentarzy:

Ojciec Dyrektor (Father CEO) został ogłoszony patronem Zgromadzenia Sióstr Geriatranek.

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy Donald Tusk ma wystąpić na koncercie charytatywnym. Zaśpiewa cover znanej piosenki ze słowami: "Moja Platforma murem podzielona, prawa strona i lewa strona".

Jeśli trend pokazany w sondażach się utrzyma być może w wyborach do sejmu PO otrzyma ponad 50% mandatów. Ciekawe czy będzie w stanie utworzyć rząd większościowy?

Brygada antyterrorystyczna z właściwą sobie dyskrecją przeszukała dom Czarzastego. Doniesiono że może on przechowywać broń lub czasopisma.

Chrońcie szyszki, dokarmiajcie kaczki, nie wyrywajcie buraków - apelował minister ochrony środowiska.

Ze słownika nowomowy - zamach stanu - próba oderwania żłoba od żłoba.

Po lekturze prasy codziennej doszedłem do wniosku że politycy dzielą się na trzy grupy - mądrych, uczciwych i tych rządzących.

Oczywiście kończę cytatem pijącym bez ogródek do ostatniego konwentu programowego - Ninus Nestorović:

"Nasze państwo jest jak biuro turystyczne.
Przynajmniej dwa razy w tygodniu ruszamy w lepszą przyszłość."


* * *

Dorna mamy za wicepremiera!
I dzięki temu jest wesoło. Chłopak po niedawnych chrzcinach ma tak dobry nastrój że sypie żartami jak z rękawa. Może nie będę go cytował bo zostanę oskarżony o podżeranie mu z paśnika.

Podobno Jerry Springer po obejrzeniu debaty politycznej w naszej telewizji przez 15 minut kompletnie nic nie mówił. Potem zszokowany wybełkotał tylko "szacun, wielki szacun", a następnie dodał - "chyba już czas iść na emeryturę".

Jak tylko rząd wprowadzi ustawę zakazującą pornografii to ekolodzy z doliny Rospudy pójdą siedzieć. Za zdjęcia bobrów oczywiście.

Poseł Maksymiuk, nieformalny przewodniczący frakcji "inteligentów" w Samoobronie dostał wyrok w zawiasach. Ja zawsze zastanawiałem się czym się różni frakcja "wieśniaków" od "inteligentów" - teraz wiem. Jak ktoś ma wyrok za tzw. przestępstwo w białym kołnierzyku to jest inteligentem. Innych różnic nie widać.

Według pewnej pani wiceminister kilka milionów Polaków cierpi na bardzo groźną chorobę o której prawie nikt nie słyszał: zespół ocaleńca poaborcyjnego. Mam wrażenie że pani która to opowiadała cierpi na zespół oczytańca onetowego.

Urzędniczy absurd - Powiatowy Urząd Pracy - w znalezieniu roboty doradza ci człowiek, który swoją posadę dostał po znajomości.

Tradycyjnie cytat na koniec:

"W państwie rządzonym dobrze wstyd być biednym. W państwie rządzonym źle wstyd być bogatym."

Konfucjusz

Oglądany: 17826x | Komentarzy: 0 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało