Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Złośliwie o IV RP VI

18 863  
1   4  
Kliknij i zobacz więcej!Kolejna porcja złośliwych komentarzy do wydarzeń ostatnich tygodni. Tyle się dzieje, że nie nadążamy z publikacją dlatego dzisiaj trochę nadrobimy.

Z okazji dnia kobiet Edyta Górniak zaśpiewa w Sejmie "Jestem kobieton..."

Parlamentarzyści Samoobrony chcą być bardzo nowocześni. Jeden na przykład pisze własnego bloga. Inna z kolei posłanka ma własne konto na gadu-gadu. Nawet nick jest całkiem młodzieżowy: koFFaNa_w_AnaNa.

Minister Giertych znowu wypowiedział się publicznie. Doktor Frankenstein przeprasza za swój kolejny nieudany eksperyment.

A ja uważam że minister ma rację. Homoseksualiści to same nieszczęścia. Weźmy ostatni przypadek - gdyby Mateja nie skakał jak pedał mielibyśmy brązowy medal.

Podczas zjazdu rządząca partia przyjęła uchwałę "Socjalizm tak, wypatrzenia nie".

...przepraszam, ale jak pisałem poprzedni komentarz pomyliły mi się roczniki gazety. Tych co zauważyli, że coś się nie zgadza gorąco przepraszam.

Projekt IV RP jest rozwiązaniem kompleksowym. Mamy: kompleks Napoleona, kompleks Piotrusia Pana, kompleks niższości, nasze kompleksy narodowe oraz kilka nowych, które zostaną właściwie nazwane w V RP.

Ukazała się książka o księżach agentach - podobno sensacja. Dla mnie to nic nowego - już w Biblii znalazłem coś na 3 apostołów: św. Mateusz kolaborował z Rzymianami, św. Piotr się wyparł, a Judasz był kontaktem operacyjnym Sanhedrynu i to wynagradzanym za współpracę.

Tradycyjnie aforyzm na koniec:

"Demokracja to rządy brutali, temperowane przez dziennikarzy."

Ralph Waldo Emerson


A teraz nadrabiamy zaległości żeby nie pozostawać zbytnio w tyle za wydarzeniami...


W tym tygodniu wyjątkowo śmieszni byli politycy więc ja może będę tylko złośliwy.

Ojciec Sromotnik powiedział - "Nie nazywajmy szamba perfumerią" - Boże to najbardziej dosadna krytyka rządzącej koalicji jaką słyszałem.

Dyrektor prywatnego radia obraził publicznie żonę prezydenta. Premier jakoś obłaskawił dziennikarza - w kocu niewiasta zapewne nie wie co czyni. Cieszę się że mamy wreszcie wreszcie władze w pełni niezależne od mediów.

Najgorsza część PRL tworzyła media elektroniczne - zażartował premier. Najgorsza część mediów elektronicznych tworzy IV RP - zażartowała sobie historia.

Podobno prezydent na obrazę swojej żony zareagował równie stanowczo jak na artykuł o kartoflach w niemieckiej gazecie. Stanowczo odmawiał opuszczenia ubikacji.

Zawarto kompromis w sprawie PZPN. PiS nie będzie uzdrawiać polskiej piłki, a FIFA nie będzie uzdrawiać polskiej polityki.

Młody działacz IPN dokonał sensacyjnego odkrycia - nie wszyscy Polacy współpracowali z SB. "A może za słabo szukam?" - zastanowił sie po chwili.

Mamy wreszcie marzec. To prz....ane - pomyślał sobie funkcjonariusz chroniący kota Alika.

Tradycyjnie cytat na koniec:

"Spory polityczne wtedy trwają najdłużej, gdy obie strony nie mają racji."

Gonzales Suarez


W poprzednich odcinkach...

Oglądany: 18863x | Komentarzy: 4 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało