Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Najmocniejsze cytaty – Marianna Schreiber chwali się, ile pieniędzy dostanie za walkę z Gohą Magical

37 920  
160   134  
Dzisiaj:
  • Korwin chciał odtworzyć nową Konfederację, ale tym razem bez zdrajców
  • Prezydent Andrzej Duda o pigułce dzień po. Nazywa ją „bombą hormonalną”
  • Biden nazwał wprost Putina „sku***synem”
  • Posłanka Lewicy napisała, że mężczyźni jadą na wojnę, ale „w nagrodę mogą sobie pogwałcić”

#1. Korwin chciał odtworzyć nową Konfederację, ale tym razem bez zdrajców


Jeśli siedzicie nieco w świecie polityki, to zapewne zdążyliście zauważyć, że Konfederacja łączy siły z partią Prawo i Sprawiedliwość – a przynajmniej do takiego mariażu dochodzi w niektórych miastach, gdzie samorządowcy Konfy postanowili wystartować wspólnie do wyborów z samorządowcami PiS-u.

Janusz Korwin-Mikke postanowił ten fakt skomentować. Przy okazji nie zapomniał o swoim największym wrogu, Przemysławie Wiplerze, któremu przypisuje wszystko co najgorsze i wszystkie złe decyzje podejmowane wewnątrz partii, której niegdyś przewodniczył:


Jak widzimy, Korwina znów nieco poniosło i oprócz planów na nową „Prawdziwą Starą Konfę”, nazywa on również swoich byłych kolegów zdrajcami, manipulatorami i sprzedawczykami.

#2. Prezydent Andrzej Duda o pigułce dzień po. Nazywa ją „bombą hormonalną”


Sejm w minionym tygodniu przyjął ustawę zezwalającą na zakup tzw. pigułki dzień po osobom powyżej 15. roku życia bez recepty. Ustawa następnie ma trafić do Senatu, a na końcu na biurko prezydenta. I choć przez Senat prawdopodobnie przejdzie, to z aprobatą prezydenta mogą być już problemy.

Wskazują na to słowa Andrzeja Dudy, które wypowiedział w trakcie ostatniego wywiadu udzielonego Bogdanowi Rymanowskiemu na antenie Polsatu:

Ja przypomnę, że na wnioski dermatologów zgłaszałem i została uchwalona jako projekt prezydencki ustawa, która ogranicza dostęp do solariów osobom poniżej 18. roku życia. Do solariów, a nie do bomby hormonalnej, jaką jest ta pigułka.
Ja oczywiście, jak zawsze, każdą ustawę rozważę, która trafi na moje biurko, ona jeszcze idzie do Senatu. Ale powiem tak: ta pigułka dziś jest dostępna, to nie jest tak, że tej pigułki w Polsce nie ma. To dziś jest pod kontrolą, tu chodzi o to, żeby to było bez kontroli. Nie uważa pan, że to jest bardzo kontrowersyjny pomysł?Prezydent jednak nie wyklucza, że nie miałby problemu z ustawą, gdyby w Senacie zgłoszono poprawkę, aby pigułka była dostępna w takiej formie osobom powyżej 18. roku życia.

#3. Biden nazwał wprost Putina „sku***synem”


Prezydent USA Joe Biden wystąpił ostatnio w San Francisco. Wydarzenie miało związek z prowadzoną przez niego kampanią wyborczą. Prezydent poruszał wiele ważnych dla świata i dla Stanów tematów, takich jak bezpieczeństwo międzynarodowe, zmiany klimatyczne czy możliwy konflikt nuklearny.

W kontekście tego ostatniego nawiązał do Władimira Putina, nazywając go SOB (ang. son of the bitch – czyli po prostu skur***yn).

Mamy szalonego SOB, takiego jak Putin czy inni, i zawsze musimy się martwić konfliktem nuklearnym, ale egzystencjalnym zagrożeniem dla ludzkości pozostaje klimat.

Na słowa te natychmiast zareagował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow:

To duży wstyd dla samego kraju, tzn. dla USA. Jeśli prezydent takiego kraju używa takiego języka, to powód do wstydu. Jest jasne, że Biden demonstruje zachowanie w stylu hollywoodzkiego kowboja w imię wewnętrznego politycznego interesu, chciałby, aby tak było, nie sądzę, by to było możliwe.

#4. Posłanka Lewicy napisała, że mężczyźni jadą na wojnę, ale „w nagrodę mogą sobie pogwałcić”


W ostatnim czasie dość głośno było o akcji, która miała miejsce w Sejmie. Chodzi o taniec posłanek i aktywistek, który miał na celu przedstawienie sprzeciwu wobec przemocy. Nie będę przytaczał wszystkich komentarzy i heheszków, jakie pojawiły się w sieci w związku z całą akcją. Przytoczę tylko jedną wypowiedź posłanki Lewicy, przez którą wybiło szambo:


Na tweet pojawiło się wiele odpowiedzi. Wśród nich m.in. ta od Społecznego Rzecznika Praw Mężczyzn, który zwrócił uwagę, że kobiety mają prawo do decydowania o własnych ciałach, a mężczyźni już nie. Że ciała mężczyzn wysyłane są na konflikt zbrojny, co naraża je na uszkodzenie lub zniszczenie.

Jak widać, wpis sprowokował posłankę Anitę Kucharską-Dziedzic na tyle, że ta postanowiła odpiąć wrotki i polecieć po całości:Nie muszę chyba dodawać, że wpis wywołał falę oburzenia. Nawet koleżanki z Lewicy zarzucały posłance ostre odklejenie i pieprzenie głupot. Zrobiło się na tyle nieciekawie, że wpis został usunięty. Pojawiło się natomiast wyjaśnienie:


#5. Marianna Schreiber chwali się, ile pieniędzy dostanie za walkę z Gohą Magical


Marianna Schreiber, żona polityka PiS, to osoba bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta udziela się w wielu tematach, choć w niektórych niespecjalnie ma coś do powiedzenia. To jej jednak nie powstrzymuje przed wrzuceniem gdzie się da swoich trzech groszy.

Marianna w ostatnim czasie jest mocno krytykowana za swoją niesłowność. W końcu to ona bardzo gorąco sprzeciwiała się organizowaniu tzw. „patogal”, gdzie „patocelebryci” obijają sobie nawzajem mordy w oktagonie. Nie ma jednak takich poglądów, których nie zmieniłaby odpowiednia ilość gotówki. I tak też było z panią Marianną.

Kobieta nie tylko nie ma już problemów z patogalami, ale wręcz sama bierze w nich udział. Swój debiut w klatce ma już za sobą. Brała udział w grudniowej edycji gali Clout MMA.

Okazuje się jednak, że nie był to tylko jednorazowy wyskok, bowiem pani Marianna wystąpi niebawem na kolejnej edycji gali Clout i zawalczy z Gohą Magical, matką patostreamera Daniela Magicala.

No i znów na żonę polityka wylała się fala krytyki. Ta poczuła się chyba wywołana w ten sposób do tablicy i postanowiła jakoś się wytłumaczyć. Pochwaliła się więc, ile na walce zarobi. Twierdzi, że ma to być sześciocyfrowa kwota:


Prawdziwość jej słów została jednak szybko podważona przez influencerkę Lexy Chaplin, która jest jedną z twarzy federacji:

– Mariola, co Ty bierzesz – napisała Lexy w odpowiedzi na tweeta.

– Roxi, tylko odżywki. Sprawdź lepiej co ze mną podpisałaś – zripostowała Marianna.

W poprzednim odcinku: Macierewicz masakruje dziennikarza TVN 24

4

Oglądany: 37920x | Komentarzy: 134 | Okejek: 160 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

18.04

17.04

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało