Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Mężczyźni wyznają najgłębsze sekrety, które ukrywają przed swoimi partnerkami

30 171  
232   38  
Kolejna porcja sekretów, które z różnych powodów faceci ukrywają przed swoimi dziewczynami lub żonami – dla ich dobra albo po prostu ze wstydu.

#1.

Moja żona nie wie, że przyczyniła się do śmierci naszego starego kota. Myślała, że może podać mu aspirynę dla niemowląt, gdy stawał się coraz bardziej artretyczny, aby złagodzić ból (ktoś jej powiedział, że to jest w porządku... ale to nie było w porządku). Bardzo kocha zwierzęta, a to by ją zrujnowało, więc nie powiedziałem jej, że to mu tylko zaszkodziło, zamiast pomóc.

pexels-cats-coming-1543793-6595a666729b7__700.jpg

#2.

Czasami ukradkiem jem śmieciowe jedzenie w drodze powrotnej z biura. Nie mówię jej o tym, to moja tajemnica.

#3.

Pieczeń wieprzowa, z której jest tak dumna, jest bardziej sucha niż Sahara i ledwo jadalna.

#4.

Kilka lat temu kupiłem pierścionek zaręczynowy mojej żony na Amazonie za około 20 dolarów. Byłem wtedy biedny i nie mogłem sobie pozwolić na drogi pierścionek, ale nadal chciałem się oświadczyć. Nosi go do dziś, a pierścionek wygląda fantastycznie z jej obrączką ślubną. Uważa, że to był bardzo drogi pierścionek, ale nigdy nie powiedziałem jej prawdy. Pewnego dnia powiedziała mi, że nie obchodzi ją, ile kosztował, i tak go uwielbia. Teraz, gdy zarabiam znaczną ilość pieniędzy, chcę ją zaskoczyć jakimś lepszym.

pexels-daniel-moises-magulado-1480284-1-6595a0395ff43__700.jpg

#5.

Od kilku lat pomagam jej wygrywać wyścigi w Mario Kart. Utrzymuję innych zawodników z dala od jej ogona i upewniam się, że kończymy wyścigi z równą liczbą punktów. To całkiem zabawne wyzwanie.

#6.

Jej zadłużenie z tytułu kredytu studenckiego mnie przeraża. Ma prawie 200 tysięcy dolarów długu, a to oznacza, że pewnie nigdy nie będę mógł przejść na emeryturę. Ma trzy stopnie naukowe i zamierza uzyskać tytuł magistra i prawdopodobnie doktora w dziedzinie edukacji.

element5-digital-jCIMcOpFHig-unsplash-659574679b718__700.jpg

#7.

Wącham jej majtki, ponieważ jest tak atrakcyjna, a jej zapach po prostu szalenie działa na mnie, kiedy nie ma jej w domu. Poluję jak świnia szukająca trufli we francuskim lesie.

#8.

W drodze do pracy na rowerze zostałem potrącony przez samochód. Nic mi się nie stało, nie miałem prawie żadnych zadrapań. Koło roweru i kierownica były jednak zniszczone. Sprzedałem swój komputer za dobrą cenę i kupiłem nowy rower. Nie chcę, żeby martwiła się o mnie za każdym razem, gdy wsiadam na dwa kółka.

#9.

Waga mojej partnerki bardzo mnie denerwuje i myślę, że gdybym jej o tym powiedział, zniszczyłoby to jej samoocenę. Więc duszę to w sobie.

2-6595c0f009631__700.jpg

#10.

Mówiłem jej, jak ładnie wygląda w skórzanych spodniach, podczas gdy w rzeczywistości ich nienawidziłem, ale podobały jej się tak bardzo, że byłem po prostu uprzejmy.

10

Oglądany: 30171x | Komentarzy: 38 | Okejek: 232 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało