Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Najdziksze newsy tygodnia – Mężczyzna stracił pracę, bo nalał sobie dużą kawę, choć zapłacić za małą

42 278  
233   68  
Dzisiaj o uczciwych politykach, drewnianych satelitach i wabieniu mężczyzn na najstarszy numer świata.

#1. Uczciwy polityk zrezygnował z mandatu zdobytego w ustawionym głosowaniu

20602570b71d1ce2.jpg

Jeszcze raz: Uczciwy polityk zrezygnował z mandatu zdobytego w ustawionym głosowaniu. Niektóre stwierdzenia należy powtórzyć, żeby do człowieka dotarły ich sens i waga. A jednak – Hafiz Naeem ur Rehman postąpił jak mało który polityk i zrobił to, co słuszne. Pakistańczyk wywodzący się z partii Jamaat-e-Islami zdobył co prawda mandat uprawniający do piastowania jednego z wyższych urzędów w mieście Karaczi, ale szybko się go zrzekł. W międzyczasie bowiem okazało się, że kontrkandydat mężczyzny zdobył 31 tysięcy głosów, o 5 tysięcy więcej niż Hafiz Naeem ur Rehma, jednak komisja wyborcza naliczyła kontrkandydatowi zaledwie jedną trzecią oddanych na niego głosów. Hafiz Naeem ur Rehma uważa, że wybory zostały sfałszowane, a palce w tym maczali ludzie odsiadującego wyrok za korupcję byłego premiera kraju Imrana Khana.

#2. Japończycy wyślą w kosmos ekologiczną sondę z drewna

20602580fb4d06a1.jpg

Moda na ekologię zahacza o kolejne obszary życia. Prezerwatywy wielokrotnego użytku, recyklingowalny płyn do płukania jamy ustnej to tylko niektóre propozycje wynalazków mogących pomóc w ratowaniu planety. Przestrzeń poza planetą też ma swoje problemy natury ekologicznej, a są nimi kosmiczne śmieci krążące wokół Ziemi. Chcąc przeciwdziałać dalszemu zaśmiecaniu kosmosu, japońscy naukowcy z uniwersytetu w Kioto stworzyli drewnianą sondę kosmiczną. Wykonane z drewna magnoliowego urządzenie o nazwie LignoSat przeszło pomyślnie próby wytrzymałościowe, którym poddano je między innymi na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, i już latem 2024 roku może trafić na orbitę okołoziemską.

#3. Mężczyzna został skazany za nakłanianie innych mężczyzn do anonimowego seksu przez dziurę w prześcieradle

2060259c7f0b01c3.jpg

„Będziesz uprawiać seks, tylko nie patrz przed siebie i przełóż swojego pstrąga przez tę dziurę w prześcieradle”. Tak mniej więcej brzmiały zapewnienia Tony’ego Sfeira, który uprawiał seks z mężczyznami myślącymi, że uwiodła ich kobieta. Pochodzący z Toronto w Kanadzie 33-latek najpierw podrywał swoje ofiary w Internecie, udając kobietę, a następnie wabił je do swojego domu, gdzie odbywał z nimi stosunek seksualny. Zwabieni mężczyźni niczego nie podejrzewali, gdy przed spotkaniem Sfeir udzielał im instrukcji polegających między innymi na przełożeniu członka przez dziurę w prześcieradle wiszącym w progu drzwi wejściowych do jego domu. Jak bowiem wiadomo, wizja przełożenia falafela przez dziurę z niespodzianką usprawiedliwia całkowicie utratę zdrowego rozsądku. Zwabieni kochasiowie w końcu jednak odkryli nieprzyjemną prawdę i poszli do sądu, który skazał Sfeira na 28 miesięcy pozbawienia wolności.

#4. Dyrektor szkoły wyleciał z pracy za nalanie sobie dużej kawy zamiast zamówionej małej

206026020b27e814.jpg

Nie mówcie Japończykom, że na świecie istnieją kraje, gdzie można nabić wiertarkę jako ziemniaka na kasie samoobsługowej w supermarkecie. W przeciwnym razie Japonia może zacząć wyludniać się jeszcze bardziej. Póki co Kraj Kwitnącej Wiśni stracił jednego z dyrektorów szkół. 59-letni mężczyzna wyleciał z pracy w gimnazjum położonym w mieście Takasago za oszukiwanie przy ekspresie do kawy w jednym z lokalnych sklepów spożywczych. Przedsiębiorczy dyro przygotował sobie dużą kawę, choć zapłacił za średnią, i na swoje nieszczęście został przyłapany. To, co w pewnym kraju w środku Europy skończyłoby się najwyżej mandatem na 50 złotych, Japończyk musiał ciężko odpokutować. Wieść o jego wybryku rozeszła się po okolicy, w związku z czym mężczyzna stracił pracę, a przy okazji cofnięto mu fundusz emerytalny, na którym zgromadził kwotę 20 milionów jenów (ok. 530 tys. zł).

#5. Spóźniona na spotkanie kobieta próbowała przejechać samochodem przez cmentarz

2060261f221e8195.jpg

To skandal, że przez cmentarze nie biegną drogi przejazdowe. Może nie od razu dwupasmówki, ale przydałby się przejazd, żeby nie okrążać cmentarza i nie tracić cennego czasu. Umarlakom to i tak bez różnicy. Policja z miasteczka Lavonia w amerykańskim stanie Georgia nie zrozumiała jednak apeli kobiety, która usiłowała przejechać przez miejscowy cmentarz swoim samochodem. Przybyli na miejsce policjanci zastali zdemolowane nagrobki oraz czarnego SUV-a bez kierowcy. Kobieta wybiegła z auta, gdy to zatrzymało się na jednym z nagrobków i nie było w stanie jechać dalej. Policjanci ruszyli śladem kobiety i ją w końcu zatrzymali. Szalona rajdowczyni tłumaczyła, że śpieszy się na spotkanie. Jednak zamiast w umówione miejsce, trafiła do aresztu.

Jeśli poprzedni odcinek newsów to miejsce, do którego próbujesz trafić, to nie będziemy wzywać policji.

2

Oglądany: 42278x | Komentarzy: 68 | Okejek: 233 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało