Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jay Leno Show - gadki wybrane XVI

31 704  
7   9  
Wejdź dalej...Dzisiaj będzie naukowo, dowiemy się na jakim przedmiocie codziennego użytku jest najwięcej bakterii oraz jakie badania naukowe są najgorszą pracą na świecie.

Jako część swojej kampanii wyborczej, w której chce oczywiście jednać się z ludem, Hillary Clinton postanowiła przez jakiś czas popracować jako pielęgniarka. To brzmi jak scenariusz najgorszego porno wszechczasów.

* * * * *

Gubernator Florydy chce zakazać używania terminu "nielegalny emigrant", gdyż uważa go za obraźliwy. Chce użyć czegoś delikatniejszego jak np. "Meksykański wędrowiec".

* * * * *

Słyszeliście o tym? Facet z Atlanty wynalazł maszynkę, która rzuca zimne piwo z lodówki wprost na kanapę, na której siedzi. Jak koszmarnie leniwi jesteśmy my, amerykańscy mężczyźni? Nie chce już nam się nawet krzyknąć "Kochanie, przynieś mi piwo z lodówki!"

* * * * *

Kobieta w Rosji zaskarżyła w sądzie lokalne władze po tym, jak przyznały one jej nowonarodzonemu dziecku numer identyfikacyjny 666. Kobieta powiedziała, że nie chce by jej dziecko było identyfikowane z antychrystem, na co dziecko odparło "Zamilcz, dziwko!!".

* * * * *

Fitness klub w Holandii ma teraz w swojej ofercie "Nagie Niedziele". Podobno w niedzielę można ćwiczyć w tym klubie nago. Następne w ofercie będa zapewne "Wyczyśćmy dokładnie dziś cały nasz sprzęt do fitnessu" poniedziałki.

* * * * *

Prezydent Bush wrócił z objazdu krajów Ameryki Łacińskiej. Powiedział, że przedtem myślał, że to USA ma duży problem z nielegalnymi imigrantami a tymczasem w Ameryce Łacińskiej aż się roi od latynosów.

* * * * *

Naukowcy Grenladzcy dokumentują, że z powodu globalnego ocieplenia genitalia niedźwiedzi polarnych się zmniejszają. Badanie tego to chyba musi być najgorsza praca na świecie.

* * * * *

Z archiwów:

Linie lotnicze oficjalnie ogłosiły, że na pokład nie wolno wnosić żelu do włosów, szamponów i zestawów do makijażu. Co się dzieje, czy transwestyci nas atakują? Nie można też wnosić kremu do golenia. Kiedy ostatnim razem widzieliście Taliba z kremem do golenia w ręku?

* * * * *

Naukowcy z Oklahomy dowodzą w swoich badaniach, że arszenik może powodować zmiany nowotworowe. Jakoś w to nie chce mi się wierzyć, wiecie? Naukowcy? Z Oklahomy?

* * * * *

Aktorka Kirstie Alley zrzuciła 75 funtów nadwagi. Wiecie co to oznacza? Naukowcy przestaną ją uważać za planetę.

* * * * *

Według najnowszych badań wasz telefon komórkowy ma na sobie więcej bakterii niż deska klozetowa. Powiem tylko tyle: jeśli rzeczywiście tak jest, to znaczy tylko, że niewłaściwie używacie funkcji wibracji w swoim telefonie.


Więcej gadek...

Oglądany: 31704x | Komentarzy: 9 | Okejek: 7 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

21.11

20.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało