Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Mężczyźni wyznają najgłębsze sekrety, które ukrywają przed swoimi partnerkami

37 645  
194   39  
Faceci z Reddita otworzyli się i otwarcie przyznali, jakie sekrety ukrywali bądź nadal ukrywają przed swoimi partnerkami.

#1.

Były partner mojej żony był bardzo agresywny, byli razem w liceum. Około roku po tym, jak się poznaliśmy, uwierzyła, że dostał pracę gdzieś daleko stąd i się wyprowadził. Jej mama powiedziała mi niedawno, że widziała go w naszym mieście. Ten człowiek naprawdę wpłynął na moją żonę, do tego stopnia, że na początku naszego związku oddawała mi swój telefon przed pójściem do łazienki, ponieważ uważała, że musi to robić. Powiedziałem jej mamie, żeby nic jej nie mówiła. Nie twierdzę, że jestem najsilniejszym mężczyzną na świecie, ale nie boję się chronić mojej żony i wątpię, że zobaczymy go obok naszego domu. Po prostu czuję, że będzie lepiej dla jej zdrowia psychicznego, jeśli on nadal nie będzie istniał. Postanowiłem więc skłamać i nie żałuję.

pexels-timur-weber-8560347-1-6595bc29e9fcb__700.jpg

#2.

Pułapki na myszy, które rozstawiła moja żona, wcale nie zabijały myszy, tylko sprawiały, że te przez całą noc się męczyły. Rano musiałem je dobić. Żona ma bardzo czułe serce i nie musi o tym wiedzieć.

#3.

Jej siostra wysłała mi kiedyś swoje nagie zdjęcia i wciąż je mam.

#4.

Moja dziewczyna pochodzi z bardzo konserwatywnego środowiska i zajęło jej trochę czasu, zanim poczuła się komfortowo ze swoją seksualnością. Kilka lat przed trzydziestką spędziła, nadrabiając stracony czas, i jest bardzo dumna z poczynionych postępów. Jesteśmy w większości otwarci na temat naszej historii seksualnej, ale jakiś czas temu wspomniałem, że zrobiłem coś, co ja uważałem za całkiem niewinne, a ona poczuła się skrępowana. Powiedziała, że to uświadomiło jej, jak bardzo jest niedoświadczona. Ale nie sądzę, żeby była niedoświadczona, po prostu miałem inne doświadczenia. W każdym razie wiem, że jest to coś, czego ona się wstydzi, więc prawdopodobnie nigdy nie wspomnę jej o tym czasie w moim życiu, kiedy pracowałem w branży porno.

2059645c8134875iStock_168720729.jpg

#5.

Ostatnio miała naprawdę ciężki okres przez pewne problemy rodzinne, więc starałem się ogarnąć wszystko w domu tak, żeby nie musiała się o nic martwić. Gotowałem prawie każdego wieczoru i opiekowałem się dziećmi prawie każdego dnia. Pomiędzy tym a pracą, od ponad roku nie miałem nawet 5 minut dla siebie. Mówię jej, że wszystko jest w porządku, ale powoli staję się przytłoczony, cały czas jestem wyczerpany i nie wiem, jak poprosić ją o pomoc lub powiedzieć jej, jak się czuję. Wiem, że wtedy ona też będzie się o mnie martwić. I tak ma już wystarczająco dużo powodów do stresu, a ja nie chcę jej jeszcze dokładać.

#6.

Kiedy kupuję coś naszemu synowi, często kłamię na temat ceny, którą faktycznie zapłaciłem, żeby się nie wściekała. „Ma już dużo zabawek i wydajemy za dużo”, bla, bla, bla. Jesteśmy zamożni i to moja „zemsta” za życie w biedzie, kiedy sam byłem dzieckiem.

#7.

Nienawidzę sposobu, w jaki ładuje naczynia do zmywarki. Wątpię, abym jej o tym powiedział i chyba umrę z tym sekretem.

2059646930805b2iStock_1478108098.jpg

#8.

W Dzień Ojca i moje urodziny jedyny prezent, jakiego pragnę, to bycie samemu. Nie chodzi o to, że nie kocham mojej rodziny, ale zabiłbym za samotną noc w domu, aby w spokoju zamówić sobie pizzę, napić się piwa i zagrać.

#9.

Mam konto oszczędnościowe, o którym ona nie wie. Moja żona postrzega pieniądze inaczej niż ja. Ja lubię oszczędzać, ona lubi wydawać. Zawsze rozmawialiśmy o tym, żeby więcej oszczędzać, ale plany planami, a życie życiem. Więc po prostu postanowiłem inaczej obejść ten problem. W końcu jej o tym powiem, ale to dopiero za jakiś czas. Nie jestem pewien, jak to przyjmie.

pexels-elise-6132742-65957bfdab053__700.jpg

#10.

Myślę, że technicznie nie jest to sekret, który obecnie utrzymuję, ponieważ mnie zostawiła, ale moja była nigdy nie miała wielu bliskich przyjaciół ani rodziny. Więc w pewnym sensie wprowadziłem ją w życie moich przyjaciół i rodziny, a na święta i urodziny upewniłem się, że poprosiłem ich wszystkich, aby życzyli jej wesołych świąt / urodzin, tak aby wiedziała, że o niej pamiętają i aby czuła się kochana. Nigdy się o tym nie dowiedziała.
5

Oglądany: 37645x | Komentarzy: 39 | Okejek: 194 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało