Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Złośliwie o IV RP V

21 052  
2   3  
Wejdź dalej...W ramach ugody z prokuratorem powinienem napisać coś złośliwego o opozycji, która także stanowi barwny element IV RP.

Nie poślubiłam Warrena Buffeta - prezydent Warszawy zdementowała krążące ostatnio plotki.

Rada Warszawy nie odwołała prezydenta miasta ze stanowiska - jeśli kobieta stoi za ladą to i lada stanie za kobietą - HGW skomentowała decyzję rady.

A dalej już normalnie:

Rządząca koalicja walczy o ochronę życia poczętego. LPR chce całkowitego zakazu, to Samoobrona jest za pewną liberalizacją. Otóż jeśli ciąża jest wynikiem gwałtu to aborcji może dokonać uprawniony weterynarz.

Coraz więcej osób znanych z radia, czy telewizji musi składać oświadczenia lustracyjne. "Żadnego oświadczenia nie złożę!" - odgraża się dawny czołowy działacz podziemia Krecik.

Podobno jeden z hipermarketów budowlanych oskarżono o wspieranie terroryzmu. Sprzedawana w promocji szlifierka kątowa przebija pancerz Rosomaka.

W ramach rewanżu za działania Polskiej Akcji Humanitarnej mieszkańcy Afganistanu organizują akcję - "Buty dla Polaków". "To straszna hańba dla wojownika uganiać się za bosym przeciwnikiem" - wypowiada się lokalny przywódca Talibów.

Minister Ziobro obiecał szerszy dostęp do zawodów prawniczych. Na pierwszy ogień poszli sędziowie i prokuratorzy - dostępni 24h na dobę.

Wygląda na to, że rząd znalazł rozwiązanie problemu przepełnionych więzień. Otóż część skazanych zamiast w więzieniu upycha na różnych posadach.

Czołowy antyfaszysta Simon Mola okazał się zwykłym oszustem. Wygląda na to że antyfaszystki dały sobie wcisnąć ciemnotę tak w sensie fizycznym, jak i umysłowym. A swoją drogą taki przypadek pokazuje jak mądrze ukierunkowała nas ewolucja. Prawdopodobieństwo związku aktywnej antyfaszystki i radykalnego narodowca jest bliskie zeru. I słusznie bo ich potomstwo mogłoby być wyjątkowo głupie.

Tradycyjnie cytat na koniec:

"Rząd, który kradnie od Piotra, żeby zapłacić Pawłowi, zawsze może liczyć na poparcie ze strony Pawła."

George Bernard Shaw

Oglądany: 21052x | Komentarzy: 3 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało