Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Po ankiecie książkowej

6 743  
2   1  
I pękła nam kolejna ankieta z której znów dowiedzieliśmy się coś o sobie nowego, czego wcześniej nie wiedzieliśmy. Teraz już wiem, że ci którzy nawiedzają oną paginę internetową czytają co? Kamasutrę w oryginale! 27.78 % (145 głosów) - niesamowite! Czyli większość z nas jest na filologii indyjskiej! Nie jest to jak podejrzewam najpopularniejszy kierunek studiów w Polsce, ale mogę się mylić, bo przecież Kamasutra nie była nigdy wydana w wersji obrazkowej, tysiące lat temu nie było przeca komiksów.
Druga pozycja to zwycięstwo naukowców nad nieukami. O mały włos, czytaj procencik, matematycy pokonali tych co książkami się brzydzą (18.58 % do 17.24 %). Dziwi mnie nieco czwarta pozycja książki skarg i wniosków z żur-baru 13.22 % głosów, ale wynika to zapewne z unikatowości tej pozycji na naszym rynku wydawniczym. Wszystko wskazuje na to że jest ona większym białym krukiem niż kroniki Galla Anonima!
Z niekłamaną radością przyjąłem niezgorszy wynik czytelników encyklopedii 7.85 % oraz książek telefonicznych 7.66 %. Kontynuują oni przekaz starożytny z ust do ust, dzięki nim właśnie, w chwili gdy spłoną wszystkie biblioteki i zawirusują się wszystkie komputery, dowiemy się jaki telefon jest do pana Zdzisława oraz kim był Gunnar Gunnarsson.

I tyle. Nadszedł czas nowości i zmian, które pozwolą ci się określić ponownie - ankieta JEŚLI PIĆ, TO PIĆ TYLKO Z....

Oglądany: 6743x | Komentarzy: 1 | Okejek: 2 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.01

21.01

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało