Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Centrum Życia i Rodziny opublikowało najgorszą analogię do tego czym jest "in vitro"

20 471  
99   201  
Poziom odklejenia od rzeczywistości u niektórych jest wprost niewyobrażalny.
Oto wiadomość, którą udostępniła na swoim facebookowym profilu udostępniła Lekcja religii. Wiadomość ta była wysłana mailowo w newsletterze od Centrum Życia i Rodziny. I nie jest to żaden fejk, prawdziwość pisma potwierdziło oficjalnie CŻiR na swoim twitterze. Zatem wspominane pismo:


Wpis ten wywołał na fanpage Lekcji religii lawinę komentarzy. Wśród nich między innymi takie:

Na kilku grupach już widziałem przytakiwanie że to bardzo dobra analogia, jeden komentarz był w wykonaniu turbo nawiedzonego katolika który się powoływał na naukę, pod innym postem o trans płciowości z kolei nauce przeczył XD

To okrutne, że umierać mają tylko dzieci z zezem i płaskostopiem, podczas gdy absolutnie wszystkie dzieci są jednakowo zbędne.

I większość się z tego śmieje, a to jest skandal, że takie teksty funkcjonują - nie wiem, jakiego chorego umysłu potrzeba, żeby wymyślić takie porównanie; ręce opadają z bezsilności, ku*wa, no.

Wyobraźmy sobie przedział w pociągu, którym podróżuje ośmiu pasażerów. W pewnym momencie do przedziału wchodzi człowiek, który mówi, że pociągiem jedzie także Papa Smerf. Czworo pasażerów tego nie usłyszało, bo byli akurat w Warsie. Jeden nie usłyszał, bo spał. Jeden usłyszał, ale nie uwierzył. Dwoje usłyszało i uwierzyło, ale pokłócili się, bo jeden uznał, że obecność Papy Smerfa oznacza, że w pociągu są także inne Smerfy, a drugi, że Papa Smerf podróżuje sam, bo tak zostało powiedziane. Pociąg wykoleja się, wszyscy są śmiertelnie ranni. Do przedziału wchodzi ekipa lekarzy i pytają rannych, czy jechał z nimi Papa Smerf. Szóstka pasażerów odpowiada, że nie - tym posypują rany solą i tak pozostawiają. Jeden odpowiada, że Papa Smerf i Smerfy - temu rany posypują solą oraz wyrywają język. Opatrują i zabierają do szpitala wyłącznie jedną osobę, która mówi, że pociągiem jechał także Papa Smerf solo. Tak w dużym uproszczeniu wyglądałby zwariowany świat, w którym przetrwanie zależałoby od wiary w Smerfy.

A także pojawiło się kilka naprawdę dobrych przeróbek wiadomości:

Oraz jeden komentarz, który podsumowuje całe to pismo:


A jakie jest Twoje zdanie o tym co o in vitro sądzi Centrum Życia i Rodziny? Już odkleili się zupełnie od rzeczywistości, czy jeszcze są jakieś rokowania na powrót do normalnego myślenia?

7

Oglądany: 20471x | Komentarzy: 201 | Okejek: 99 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało