Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jay Leno Show - gadki wybrane XV

27 360  
3   6  
Wejdź dalej...Czy wiesz w jaki sposób kandydat na amerykańskiego prezydenta popisuje się przed wyborcami? A może wiesz czyim rokiem tak naprawdę jest rok świni? Nie? To poczytaj... ;)

Jedna ze stewardess linii lotniczych Qantas uprawiała sex z Ralphem Fiennesem w trakcie lotu. Opowiadała później, że Ralph nacisnął przycisk na swoim fotelu, ona przyszła i razem udali się do toalety. Kurcze, niech mi ktoś pokaże, gdzie się to przyciska, to następnym razem też spróbuję.

* * * * *

Podobno ostatnie orędzie Busha jego sztab przepisywał 30 razy. W końcu mu powiedzieli, że nie są w stanie zejść niżej niż trzysylabowe wyrazy.

* * * * *

Jennifer Aniston powiedziała, że chyba jedynym sposobem by ludzie uwierzyli, że nie miała operacji biustu, będzie dać każdemu dotknąć jej biustu. To absurdalne i niepoważne. Nie uważam, że powinna dać się pomacać byle komu. Lepiej by było, gdyby dała dotknąć swojego biustu komuś, kto codziennie wieczorem ma program w telewizji i mógłby taką wiadomość przekazać swojej licznej publiczności...

* * * * *

Czy widzieliście reklamę tego nowego leku na prostatę? Mężczyźni w reklamie pływają kajakiem, jeżdżą na rowerze i grają w tenisa. To chyba raczej pierwsza na świecie reklama tamponów dla mężczyzn.

* * * * *

Burmistrz San Francisco, który miał romans z żoną szefa swojej kampanii wyborczej, przeprosił za swój czyn. I uważam, że nie ma się czego czepiać. Nie on pierwszy w San Francisco uprawiał seks za czyimiś plecami.

* * * * *

Kandydat na prezydenta, Barack Obama, rzuca palenie. Pomaga mu w tym żucie gumy z nikotyną. Dziś nawet pokazali w wiadomościach krótki film, jak jednocześnie żuje i idzie. Bush stwierdził, że Barack niepotrzebnie się tak popisuje.

* * * * *

Pamiętacie tego 7-kilowego noworodka z Meksyku, który urodził się tydzień temu? Ma teraz 9 kilo i mieszka w Arizonie.

* * * * *

Jak wiecie, astronautka Lisa Marie Nowack została oskarżona o próbę uprowadzenia i zabicia jednej z kobiet pracujących jako inżynier w NASA, z którą walczyła o miłość tego samego mężczyzny. Przejechała 900 mil z Houston do Orlando nosząc pieluchę, by nie musieć się zatrzymywać. Wyobrażacie sobie? Cały dzień w tej samej pielusze? Musiała się czuć jak jedno z dzieci Britney.

* * * * *

Według brytyjskiej prasy brukowej książe Karol domaga się, by Camilla zrobiła sobie operację plastyczną za 100 tysięcy dolarów, by ocalić ich małżeństwo. Wiecie jak nazywa się operacja plastyczna za 100 tysięcy dolców na Camilli? Początek!

* * * * *

Dziś początek chińskiego Roku Świni. Krótko mówiąc, faceci - to jest NASZ rok!

* * * * *

Podczas wizyty w Japonii, wiceprezydent Dick Cheney wstąpił na pokład lotniskowca USS Kitty Hawk. Tam oddano mu salwę honorową z 21 dział. Dwóch marynarzy zostało rannych po tym, jak Cheney odpowiedział ogniem.

* * * * *

Wielka niespodzianka na przesłuchaniach kandydatów na ojca dziecka Anny Nicole Smith na Florydzie. Sędzia powrócił na salę obrad i znalazł w biurku 400 głosów oddanych na Ala Gore’a w ostatnich wyborach.

* * * * *

Al Gore ma zagrać w filmie. Podobno ma być efektowny, pełen spektakularnych efektów specjalnych. No jasne, to po to, by Al wygladał jak żywy.

* * * * *

Madonna w ostatnim wywiadzie przyznała, że chce być jak Gandhi. W przeciwieństwie do Britney, która stara się wyglądać jak Gandhi.


Więcej gadek...

Oglądany: 27360x | Komentarzy: 6 | Okejek: 3 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

22.11

21.11

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało