Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Krzysztof Stanowski skomentował wystąpienie Natalii Janoszek w programie TVN – Najmocniejsze cytaty

53 213  
237   101  
Dzisiaj:
  • Znana ze swoich zdjęć o tym, dlaczego zdecydowała się na taki biznes
  • Oto jaką piosenką ojciec Rydzyk przywitał Antoniego Macierewicza
  • Adrian Zandberg z zaskakującymi słowami na temat CPK
  • Sławomir Mentzen żałuje, że Konfederacja wpuszczała wariatów na listy

#1. Znana ze swoich zdjęć o tym, dlaczego zdecydowała się na taki biznes


Zdjęcia znajdujące się w witrynie Google (i w tej ulicznej witrynie również) pewnej warszawskiej apteki "Przy Chełmskiej" wzbudziły ostatnio spore zainteresowanie wśród internautów. Jedni śmieszkowali z nich i pani właścicielki apteki, inni jej gratulowali oryginalnego pomysłu.

Okazuje się jednak, że w sieci znajduje się wywiad z panią Anną, w którym zdradza kilka szczegółów ze swojego życia. Opowiada m.in. o tym, skąd pomysł na umieszczenie własnego zdjęcia w witrynie:

Chcę, by moi pacjenci wiedzieli, kim jestem, kogo spotkają po przekroczeniu progu apteki. Nie jestem i nie chcę być taka jak wszyscy. Wiem, że nie wyglądam jak stereotypowa farmaceutka. Co prawda, w pracy noszę aptekarski fartuch, ale pod nim mam już ubiór, którym wyrażam siebie.

Zaplecze apteki, podobnie jak sama pani farmaceutka, również nie jest typowe. Pani Ania twierdzi, że chciała czuć się tam dobrze:

(...) dużo wysiłku włożyłam w to, by to miejsce przygotować tak, jak chcę. Zaplecze to nie tylko miejsce pracy biurowej, ale także moja prywatna oaza. Często bardzo dużo pracuję i potrzebuję miejsca, chwili dla siebie. Dlatego zaplecze udekorowałam tak, jak czuję się najlepiej, w klimacie, w którym łapię oddech. Lubię styl pałacowy, wschodni. Mam wyjątkowe zasłonki, bogato zdobione, barokowe lustra. W domu na taki styl i sprzęty nie mogę sobie pozwolić z uwagi na małe dzieci.

Pani Anna nie ukrywa, że uwielbia swoją pracę i chce pomagać ludziom, a jej klienci chyba to czują, bo apteka cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

#2. Oto jaką piosenką ojciec Rydzyk przywitał Antoniego Macierewicza


Ostatnio odbyły się 32. urodziny Radia Maryja. W wydarzeniu wzięli udział znani politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz sam ojciec Tadeusz Rydzyk. Przywódca Radia Maryja nawoływał m.in. do tego, że młodzież jest dzisiaj demoralizowana przez internet i to do starszych osób należy zadanie odciągnięcia ich od tego:

Widzicie, co się dzieje w Polsce? Trzeba się wziąć do roboty. Chcecie, żeby Polska zginęła? Polska Jana Pawła II? Chcecie, żeby papieża obrzucono błotem? Nie? To trzeba się za młodzież wziąć.

Oberwało się też mediom:

Nawet gdyby tam nie wiadomo co pisali, sprawdźcie. I mówcie innym. To jest coś strasznego. Tutaj jeden taki człowiek robi anteny satelitarne. I przyszła taka pani. 92-latka chyba. Powiedziała: "Niech mi pan założy tę antenę, bo mi się zepsuła chyba. Bo TVN-u oglądać nie mogę

Największe rozbawienie wzbudziły jednak słowa piosenki, jaką ojciec Tadeusz Rydzyk postanowił przywitać na wydarzeniu Antoniego Macierewicza:

Dobrze, że jesteś, dobrze, że jesteś. Co by było, gdyby Cię nie było. Dobrze, że jesteś, dobrze, że jesteś. I wszystkie siostry i każdy z nas.

#3. Adrian Zandberg z zaskakującymi słowami na temat CPK


Kto by pomyślał, że Adrian Zandberg, lider partii Razem, powie kiedyś coś pozytywnego na temat Prawa i Sprawiedliwości, a konkretnie na temat rozpoczętych przez partię inwestycji. A jednak stało się... Zandberg pochwalił CPK i powiedział jasno, że porzucenie pewnej części inwestycji byłoby skrajną głupotą:

PiS popełniło wiele grzechów. Polacy rozliczyli ich za nie, odsuwając tę partię od władzy. Ale to nie oznacza, że każdą długoterminową inwestycję, która została rozpoczęte za ich rządów, trzeba porzucić, bo jest "pisowska". Niestety, jest taka pokusa. Co bardziej wzmożeni kibice pokrzykują na przykład, żeby natychmiast skasować cały projekt CPK. Uważam, że to złe podejście. Jeżeli będziemy postępować w ten sposób, nigdy niczego w Polsce nie zbudujemy. Bo jedna ekipa rzadko kiedy ma do dyspozycji więcej niż 4 lata.

Są poważne wątpliwości co do lotniczej części CPK. Powinniśmy się uważnie przyjrzeć, czy za 10-20 lat ta część inwestycji będzie mieć ekonomiczny sens. Ale wyrzucenie do kosza budowy szybkiej kolei byłoby po prostu ciężką głupotą. To dla Polski szansa na skok cywilizacyjny. Kolej dużych prędkości jest niezbędna, żeby się rozwijać. Dzisiaj jesteśmy pod tym względem z tyłu nie tylko za krajami Europy Zachodniej czy za Chinami. Wyprzedziły nas państwa takie jak Maroko.

Czas podróży ze wschodniej Polski do Szczecina czy do Wrocławia woła o pomstę do nieba. Spore pieniądze zostały już wydane, żeby go skrócić. Tak, przez władzę, której nie lubimy. Ale dla pasażerów, którzy za kilka lat pojadą po nowych torach, to nie będzie miało większego znaczenia. To nie będzie trasa "pisowska", "peowska" czy "lewicowa", tylko szybka. Albo wolna, jeśli znowu zamiast sztafety wygra polityczny boks.

#4. Sławomir Mentzen z gorzką refleksją na temat "wpuszczania wariatów na listy" Konfederacji


Sławomir Mentzen udzielił ostatnio wywiadu dla namzalezy.pl, w którym to poruszył przede wszystkim temat słabego wyniku Konfederacji w ostatnich wyborach. Zauważył, że wpuszczanie byle kogo na listy wyborcze nie było może najlepszym posunięciem:

Mogę się próbować usprawiedliwiać, że nikt nie jest w stanie w trakcie kampanii wyborczej dokładnie przeanalizować 920 nazwisk, bo tylu kandydatów wystawiliśmy do Sejmu. Ale przepuściliśmy osoby, które nigdy nie powinny znaleźć się na listach. To jest nasz błąd, to my ponosimy polityczną odpowiedzialność. Najważniejsze jest jednak to, żeby zdawać sobie sprawę z błędów, a następnie wyciągać wnioski. To jest bardzo ważne

To jest bardzo ważny wniosek: nie wpuszczać wariatów na listy, bo ludzie tego nie cenią. I ja to rozumiem, bo ja też bym na wariata nie głosował, a mieliśmy tam, mam wrażenie, w pojedynczych miejscach kliniczne przypadki. Tu nie ma co się gryźć w język. I to nam nie pomogło. Te wiralowe filmy na Tik Toku po parę milionów wyświetleń. To było przekonujące, dlaczego nie należy na nas głosować, więc się nie dziwię wielu ludziom, że naprawdę zrezygnowali z tego planu. Okazało się, że jesteśmy wariatami, jedzącymi psy, zaraz potem przyszedł patriarchat. Ludzie uważali nas jako ludzi, którzy twierdzą, że kobiety są dobytkiem, są sprzętem AGD. Przypominam, że my pozyskaliśmy elektorat kobiet, po raz pierwszy w naszej historii. I nagle te kobiety młode, chcące się rozwijać zawodowo dowiedziały się, że nimi gardzimy, że mamy je za dobytek, sprzęt AGD. Ciężko było im tłumaczyć, że tak nie jest. Okazało się, że jesteśmy większymi przeciwnikami kobiet niż PiS, co jest wielkim wyczynem.


#5. Krzysztof Stanowski skomentował wystąpienie Natalii Janoszek w programie TVN


Pamiętacie jeszcze wielką aferę z Krzysztofem Stanowskim i Natalią Janoszek? Ten pierwszy wytknął tej drugiej, że jej kariera jest zmyślona, a ona sama na każdym kroku okłamywała swoją publiczność. Ostatecznie wyszło na to, że Stanowski miał rację, a Janoszek ma sobie dużo do zarzucenia.

Po takiej bombie pewnie spodziewaliście się, że Natalia na zawsze zniknie ze świata telewizji i internetu? Otóż nie... nie dość, że nie zniknęła, to jeszcze TVN wziął ją do swojego programu Królowe przetrwania, w którym Janoszek wraz z innymi celebrytkami będzie musiała sprawdzić swój charakter w ciężkich warunkach.

Krzysztof Stanowski nie omieszkał skomentować tego faktu przy okazji udzielanego wywiadu:

Sądzę, że skoro nie spłonęła ze wstydu do tej pory, to dla mnie jest już Królową Przetrwania i powinno się jej przyznać ten tytuł z góry, bez konieczności udziału w jakimś programiku TV.

Każdy dzisiaj wie, kogo dokładnie i gdzie ogląda, sytuacja jest klarowna i o to chodziło. Prawda została ujawniona, teraz niech każdy robi z tą prawdą, co chce.

W poprzednim odcinku: Sharone Stone o seksie po sześćdziesiątce

7

Oglądany: 53213x | Komentarzy: 101 | Okejek: 237 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało