Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 przypadków kiedy Hustler swoją okładką zaszokował świat

50 433  
215   18  
Założyciel i wydawca magazynu dla dorosłych "Hustler" i innych pornograficznych przedsięwzięć biznesowych, Larry Flynt, wiódł życie pełne publicznych batalii, z których część wygrywał, a część przegrywał. W latach 70. i 80. był ulubionym celem tak zwanych prawicowych moralistów w Stanach Zjednoczonych.

Wkurzył jednak o jedną osobę za dużo - rasistowski aktywista postrzelił Flynta po opublikowaniu w Hustlerze aktu miłosnego białej kobiety i czarnoskórego mężczyzny. Larry Flynt został sparaliżowany od pasa w dół.

Od momentu wydania pierwszego numeru w 1974 r. „Hustler” buntował się przeciwko obowiązującym normom społecznym, w równym stopniu ekscytując, denerwując i bawiąc. Hustler był bardziej dekadencką i pokręconą alternatywą dla stosunkowo bezzębnego Playboya, a nawet Penthouse'a, który nie pokazywał tego, co pokazała ekipa Larry'ego Flynta, to jest mężczyzn i kobiety razem. W większej liczbie.

Oprócz tego, co działo się na łamach magazynu, Hustler wykorzystywał także przyciągające wzrok okładki i parodie reklam, aby zirytować swoich wrogów. Oto dziesięć najbardziej skandalicznych okładek, które swego czasu wywołały prawdziwą burzę w Stanach Zjednoczonych.#1.

Ze względu na treść, ten artykuł jest dostępny tylko dla osób pełnoletnich.

Żeby przeczytać go w całości zaloguj się, a jeśli masz 18 lat i nie masz jeszcze konta na JM załóż sobie konto bojownika. Wymagane jest konto aktywne.
3

Oglądany: 50433x | Komentarzy: 18 | Okejek: 215 osób


Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

28.02

27.02

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało