Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

10 szalonych i smutnych historii ślubnych, których ktoś był świadkiem

31 822  
165   101  
Wesela to ta jedna specjalna okazja, kiedy każdy musi po prostu nie być głupi przez jeden dzień – albo przynajmniej nie sprawiać problemów. Jednak są też tacy, którzy chyba tylko czekają, aby ten dzień komuś zrujnować.

#1.

Panna młoda nie chciała matki pana młodego na weselu, ponieważ powiedziała, że jej wózek inwalidzki „zepsuje zdjęcia”.

weddings-ruined-by-entitled-people-6-65521a274ef17__700.jpg

#2.

Pojechaliśmy na ślub syna mojego męża; daliśmy z naszej strony drogi prezent. Świadkową była jego siostra, która nie poinformowała nas, co mieliśmy robić. Usadzono nas przy stole po drugiej stronie parkietu, daleko od głównego stołu, gdzie siedzieliśmy z zupełnie obcymi ludźmi. Nie przedstawiła mojego męża jako ojca pana młodego ani nie pozwolono mu wygłosić toastu (który pięknie napisał na kartce). Kiedy nadszedł czas na tańce, panna młoda była zbyt zajęta, by zatańczyć ze swoim teściem. Nie przyszła też do naszego stołu. Jednak była żona mojego męża i jej nowy mąż mieli miejsce honorowe. Matka wykonała z synem powolny taniec, podczas którego się wręcz obściskiwali i całowali w policzki, sprawiając, że większość ludzi czuła się bardzo zakłopotana. Kilka obcych osób przy naszym stole, nie zdając sobie sprawy, kim jesteśmy, powiedziało: „To żenujące i obrzydliwe”. Spojrzałam i zobaczyłam mojego zasmuconego męża, który myślał, że jego syn i córka go kochają. Widziałam, jak łzy spływają mu po policzkach. Wymyśliłam wymówkę, że tata jest bardzo zmęczony, życzyłam nowożeńcom szczęśliwego małżeństwa i wyszliśmy. Mój mąż był naprawdę zaangażowanym ojcem po swoim rozwodzie, zawsze płacił alimenty i starał się aktywnie uczestniczyć w życiu dzieci. Zabierał je na wakacje, płacił za wiele dodatkowych rzeczy, które dzieci chciały/potrzebowały. Później powiedział mi, że płakał w dniu, który powinien być jednym z jego najszczęśliwszych. Zdał sobie sprawę, że jego dzieci nigdy nie doceniły jego poświęceń dla nich. To było bolesne przeżycie.

#3.

Byłem na przyjęciu weselnym w hotelu. Wszyscy zostali na noc. Alkohol lał się strumieniami. Wróciłem do pokoju, żeby zapalić jointa przy wentylatorze w łazience. Słyszałem przez kanały wentylacyjne dwie osoby uprawiające seks w pokoju obok. Poczekałem, aż skończą i wyszedłem z pokoju. Otworzyłem drzwi i zobaczyłem pana młodego – mojego kuzyna wychodzącego z pokoju ze swoim nowym teściem.

weddings-ruined-by-entitled-people-8-65521c147b7ab__700.jpg

#4.

Matka panny młodej przyszła na ślub swojej córki w pięknej, drogiej, wyjątkowo białej, długiej, lśniącej sukni, która zdeklasowała i przyćmiła białą, tańszą i mniej pożądaną suknię ślubną jej córki. Matka niosła również większy bukiet, miała profesjonalnie zrobioną fryzurę i makijaż oraz uśmiechała się i machała przez cały czas. Panna młoda marszczyła brwi i zachowywała się, jakby miała kamyk w bucie. Nie trzeba dodawać, że mama przyciągała więcej uwagi niż panna młoda.

#5.

Moja przyjaciółka była druhną, więc wpadłam na wesele i usiadłam z tyłu. Kiedy kaznodzieja powiedział: „Jeśli ktoś ma jakiś powód, dla którego ten mężczyzna i ta kobieta...” itd., BYŁY FACET PANNY MŁODEJ WSTAŁ I WYZNAŁ SWOJĄ WIELKĄ MIŁOŚĆ ORAZ POPROSIŁ JĄ, ABY SIĘ Z NIM OŻENIŁA! Wyraz twarzy panny młodej był bezcenny. Fakt, że jej ojciec, panna młoda i pan młody powstrzymali się od przywalenia temu facetowi był godny podziwu.

#6.

Byłem na weselu lata temu, kiedy facet oświadczył się swojej dziewczynie na oczach całego przyjęcia. Chyba nie dotarło do niego, że jest to faux pas galaktycznych rozmiarów. Panna młoda i pan młody byli zaskakująco spokojni (przynajmniej tak wyglądali), ale można było poczuć, że reszta gości była bardzo zażenowana. Najgorsze jest to, że para, która się zaręczyła, nigdy nie wzięła ślubu, więc cała sytuacja poszła na marne.

weddings-ruined-by-entitled-people-103-655215a93a45f__700.jpg

#7.

Podczas wieczornego posiłku przed ślubem matka panny młodej głośno życzyła sobie, aby jej córka poślubiła lekarza mojego brata bliźniaka. Ja jestem tylko pielęgniarzem i nie zasługuję na jej córkę.

#8.

Siostra mojego narzeczonego wyszła za mąż kilka lat temu. Muzyką, którą puściła, gdy szła do ołtarza, był „Marsz Imperialny” z Gwiezdnych Wojen.

#9.

Matka pana młodego wbiegła podczas ślubu, krzycząc: „Nie poślubiaj tej suki!”. Byłem zszokowany, ale najwyraźniej połowa gości spodziewała się tego, ponieważ matka nie została zaproszona.

weddings-ruined-by-entitled-people-112-65522c2c73d33__700.jpg

#10.

Moja najlepsza przyjaciółka (w tamtym czasie) miała na sobie bardzo podobną sukienkę jak ja (panna młoda) na przyjęciu weselnym. Ten sam kolor! Nawet włosy miała zrobione w tym samym stylu. Chodziła wokół wszystkich stołów po stronie mojego męża i przedstawiała się wszystkim, jakby była panną młodą. Moi przyjaciele i rodzina powiedzieli mi, co robiła, więc aby uniknąć dramatu, ignorowałam ją przez całą noc. Nie zwracałam na nią uwagi, a ona wcześnie wyszła z lokalu wraz ze swoim mężem.
5

Oglądany: 31822x | Komentarzy: 101 | Okejek: 165 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły

04.03

03.03

Starsze historie

Sprawdź swoją wiedzę!
Jak to drzewiej bywało